Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

18. 4. 2022

Augumentace prsou, Implantáty mentor, kulatý střední profil pod sval

Stojí to za to
Průměrná cena: 89.550 Kč
130990
130989
130987
130988
130986
130984
130985
+4
130982
130983
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Mít velké prsa byl můj životní sen a já si ho splnila. Kamarádka měla před rokem čerstvě udělaná prsa od pana doktora MUDr. Zdeňka Prose, kdy jsem si řekla, že je musím mít také. Začala jsem se koukat na různé práce všech doktorů a velmi moc se mi líbili práce doktora Prose. Objednala jsem se telefonicky na konzultaci, kde mě odkázali na doktora Paděru. Pan doktor na mě působil velmi profesionálně, ale chyběla mi jeho empatie, proto jsem si řekla, že si přeci jen vyžádám vedoucího lékaře pana Prose. Čekací doba konzultace byla nekonečná pro mě. :))) trvalo to necelé 3 měsíce pouze na konzultaci. Když už přišel ten den “D”, že jsem se konečně mohla osobně setkat s výborným plastickým chirurgem, tak jsem byla velice překvapená. Pan doktor nejen, že měl profesionální přístup, ale byl i empatický a lidský. To mě ujistilo v tom, že on bude ten, který zkrášlí můj dekolt k dokonalosti. Na recepci jsem si pak objednala nejbližší termín operace, který jsem nečekala, že to bude až tak rychle. Uvolnilo se jim místo a já mohla nastoupit již za tři dny .. :))))) neváhala jsem a nabídku okamžitě vzala. Nakonec mi předoperační udělali v den operace. Bylo to super. V 7:30 jsem podstoupila všechny předoperační testy a v půl 11 jsem se již po zaplacení celé částky včetně poplatků za kompresní prádlo, pokoj atd… odebrala na pokoje, kde mi velmi moc milá sestra vše vysvětlila a připravila mě na to, co mě čeká. Byla to má první operace, má první anestézie, takže jsem měla velké obavy a strach. Poté, co přišla za mnou sestra, ze za 10 minut jdeme na sál, začala jsem mít ještě větší obavy. Personal a doktoři byli všichni moc milí a ochotní, že mě uklidňovali, abych se zbytečně nebála. Dokonce i vtípkovali, aby ulehčili moji situaci :))) Anesteziolog se mnou ještě promluvil, ptal se, jak se cítím a probral se mnou můj dotazník, který se vypisuje před operačním úkonem. Poté přišel můj vysněný doktor, který si mě před zákrokem vyfotil, nakreslil a ještě se mnou promluvil. Ujistil mě a naposledy uklidnil. Pak už jsem šla na sál, kde jsem za chvilicku o sobě vůbec nevěděla. Ale stalo se, co slíbili, že se mi bude zdát něco hezkého :))) tak hezkého, že jsem se z toho snu nechtěla probudit :)))) Poté si jen už pamatuji, že jsem se probudila na pokoji se svým novým dekoltem :)))) Chtěla bych poděkovat celému personálu, doktorům za skvělou, profesionální odvedenou práci. Jste úžasní a nejlepší! Ubytování, péče, jídlo v naprostém pořádku a luxusu. Den poté než mě doktor propustil do domácího léčení se na mě přišel podívat, zkontrolovat svoji dobře odvedenou práci a na požádání vyfotit můj čerstvý dekolt. A výsledek? Oba jsme byli velice spokojeni :))) pan doktor pyšný na svoji práci a já nesmírně šťastná za svůj splněný sen. Tímto ale nekončí, teprve začíná, jelikož mě pan doktor bude sledovat celou dobu mé rekonvalescence. Už se těším na další kontrolu. Vřele doporučuji Perfect Clinic (Praha)!!!!!

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Estetické cítění
Výborný lékař. Operace proběhla bez problémů. Jsem maximálně spokojena. Doporučuji všem. Pan doktor je nejen výborný plastický chirurg, ale má i maximální estetické cítění. Celkově nejlepší klinika v ČR.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.