Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 7. 2023 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Doporučení Forever You Medical Center

Stojí to za to

O lékaři

Péče o pleť je v současné době náročná. Nejen, že nestíháme všechny novinky v dermatologii sledovat, ale nestíháme čas, energii a finance rozložit tak, abychom pro sebe udělaly maximum. A proto oceňuji přístup MUDr. Úlehlové a kosmetiček ze salonu Foerever kde vaše požadavky řeší komplexně a s plánem. Líbí se mi, že zhodnotí co vaše pleť (nebo tělo) potřebuje a doporučí postup v čase a s ohledem na vaše potřeby a možnosti. Paní doktorka Úlehlová je klidná, pečlivá a rozhodně vám nedoporučuje jen to, co je "trendy" nebo "na tom vydělá". Jsem přesvědčená, že jsem v dobrých rukou. Vše je mi vysvětleno, na vše jsem předem upozorněná. A výsledkem je pozitivní reakce mého okolí. Vypadám přirozeně, cítím se dobře, působím lehce mladší, rozhodně ne nafoukle nebo uměle. Pro ženy, které mají podobné přání jako já, stárnout hezky (a nebýt směšná), doporučuji MUDr. Úlehlovou a Forever You Medical Center.z celého srdce.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Recenze MUDr. Kavková
Paní doktorka Kavková je naprosto úžasná, super přístup k pacientům, je mistr svého oboru. Jde jí o spokojenost pacientů a ne o peníze, to se dnes vidí velmi zřídka. Jsem velmi spokojena a nadšena.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.