Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

12. 8. 2015 · Aktualizováno: 14. 8. 2015

Můj splněný sen

Stojí to za to
Průměrná cena: 72.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Můj splněný sen
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den,chtěla bych se s Vámi podělit o svůj splněný sen v Medicom clinic v Brně. Před necelým měsícem jsem podstoupila augmentaci u Mudr.Pachmana a mohu říct že s výsledkem jsem velice spokojená. Tímto bych chtěla panu doktorovi Pachmanovi poděkovat za skvěle odvedenou práci,ochotu a vysvětlení všeho co se operace týkalo.Klinika super,moc ochotné a příjemné sestřičky,můžu jen doporučít.Všechny,co váháte,nebo přemýšlíte o výběru kliniky,tak určitě navštivte kliniku Medicom v Brně,vše Vám ochotně vysvětlí a poradí.S pozdravem Lucie

2

Komentáře (2)

Dobrý den Lucie, <br />
<br />
můžu se zeptat o kolik jste si nechávala prsa zvětšit? Jak dlouho jste se pro zvětšení prsou rozhodovala? Prý je to běh na dlouhou trať, než se člověk definitivně rozhodne, že do toho jde. Nechtěla byste se pochlubit a vložit fotku?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den Lucko,<br />
O zvetšení jsem se zozhodovala skoro tři roky..Pak jednoho dne jsem na internetu zahlédla Vaší reklamu,tak jsem si otom hodně přečetla.Zároven jsem si uvědomila že touha po krásném poprsí je větší než ten strach a obavy.Tak jsem se objednala na konzultaci :-)) a za tři týdny po konzultaci na operaci..Velikost Mám 325ml a mohu říct,že spokojenost je moooc velká.Konečně se citím skvěle.Foto možná později :-))Lucka
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Pro zákrok jsem se rozhodla okamžitě
Navštívila jsem paní doktorku Toriskovou na Formi clinic na konzultaci. Paní doktorka byla velice milá a vše mi podrobně vysvětlila a i klinika na mě působila velice dobře, že jsem se pro zákrok okamžitě rozhodla.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.