Zmenšení prsou z velikosti 85H na 85C

Majolenja

dne 8května jsem postoupila zmenšeni prsou z vel85HH na 85C.Byla jsem mile překvapena s přistupem personalu ale hlavně panem .doktoremRASCHED TAREK .vše mi vysvětlil a po operaci se mi věnoval . Mohu jen řict že ma šikovne ruce vysledek je užasny .Me hodnoceni mohu jen že pan doktor TAREK dostavá 100procent a určitě bych všem ženam doporučila jit na Kralovske Vinohrady

Zobrazit příspěvky17 Skrýt příspěvky17
Lucie

Majolenjo, byla jste na zmenšení prsou na pojišťovnu? Jaké podklady jste potřebovala?

Zobrazit odpovědi 16
Majolenja

Od ortopeda .neurologa .rehabilitacni.mamomografie .gynekologie

Reakce na Majolenja
Danulka

Právě si vyřizuji operaci ve Vinohradské nemocnici. Bylo mi řečeno, že mamografie nestačí. Tu mám, mám i SONO a musím ještě vyjádření doktora - mamologa.(tak mi bylo řečeno toto úterý). Co jste měla vy? Díky za INFO. Dana

Reakce na Danulka
Majolenja

Ano musite mit vyjadreni od mamografa .sono jsem nemela .vyjadřeni od ortopeda neurologa gynekologie a rehabilitacni

Reakce na Danulka
Vladislava V.

Vy jste si též tato vyšetření donesla už ke konzultaci?
Já plánuji operaci až po Novém roce.. Dříve si to díky zaměstnání dovolit nemohu. Pracuji ve zdravotnictví, jsem na svou pozici sama a jelikož pracuji na interně na příjmu tak si dovedete představit, že fofry jsou po celý den. Nemohu kdykoliv na neschopenku odejít a už vůbec ne např po dobu 6ti týdnů.
Tak si říkám, aby pak ta potřebná vyšetření nebyla od specialistů před operací už stará. Nevím zda by mi je pak lékaři vystavili znovu ???

Jak jste to měla prosí vy? A též jste si zvolila operatéra pana MUDr. Tarka Rasheda? děkuji za reakci..

Reakce na Vladislava V.
Majolenja

Ano mela jsem je sebou ke konzultaci n operaci pak potrebujete jen co vam pak pan doktor tarek posleatoje krev ekg atd.

Reakce na Majolenja
Vladislava V.

A kdy jste šla pak na operaci? Brzy nebo po delší době tak jak plánuji já.
Vy jste 100% věděla, že operace na pojišťovnu byla. Já to na 100% nevím. To mě pan doktor řekne vše až mě osobně uvidí. Což je příští pondělí 24. 7. 2017.

Reakce na Vladislava V.
Majolenja

Ja jsem nejdrive po konzultaci cekala asi mesic jak to bude spojistovnou a kdyz mi pak pan doktor volal ze je to schvalene tak jsem cekala 5měsicu na operaci

Reakce na Majolenja
Vladislava V.

Ok. Děkuji tak já si to vše zkusím během týdne vyběhat. Psala jsme panu doktorovi tak uvidím co odepíše.
Jinak jde o jaké specialisty? Neurolog, ortoped, mamolog, rehabilitační a gynekolog? Je to vše?

Reakce na Vladislava V.
Majolenja

Ano vse a drzim palce at vam to dibře dopadne

Reakce na Majolenja
Vladislava V.

děkuji..

Reakce na Majolenja
Vladislava V.

Prosím Vás jak musela být tato vyšetření nejdéle stará?
jdu panu doktorovi na konzultaci 24. 7. operaci bych ráda až po Novém roce. Nevím zda si mám vyběhat vyšetření už nyní a nebo až to bude aktuální. Chtěl vyšetření až v den nástupu nebo dříve? děkuji za odpověď.

Reakce na Vladislava V.
Majolenja

Vysetreni musi byt stare jen 14 dni do konzultance

Reakce na Vladislava V.
Majolenja

Radeji at mate vsechny vyšetreni sebou budete to mit pres pojistovnu nebo hotove

Reakce na Majolenja
Vladislava V.

jdu k panu doktorovi poprvé. Včera jsem mu posílala foto, odepsal, že na pojišťovnu nárok dle něj mám.. Jak na prsa tak i abdomino..
Já jsem už jednou letos modelaci poprsí podstoupila.. To jsem si vše hradila sama.. Nyní se mě prsa po redukci váhy svěsila a jsou opět v celku velká a nevzhledná.. Tak bych ráda tentokrát nejen modelaci, ale i redukci.
Takže všechny tato vyšetření si mám oběhat už před konzultací? Mám je mít sebou už na konzultaci? To mám tedy co dělat mám na to přesně týden. Shodou náhod jdu příští týden k mamologovi na kontrolu po modelaci. Tak hned poprosím o vyjádření pro pojišťovnu. Ten zbytek bude mazec. U nás se ke všem těmto lékařům musí objednávat. A proč ta gynekologie když jde o prsa a břicho? Tak jsem už letos též nejednou byla a ani se mi tam popravdě nyní nechce. Pan doktor mě o ničem včera ani nepsal. Ale pokud jste to tak u něj měla. tak si to tedy vyběhám. nerada bych je tam extra vozila. Bydlíme hodně daleko od Prahy.

Reakce na Vladislava V.
Majolenja

No kdyz to mate na pojistovnu tak by jste mela mit vsechna vyšetřeni sebou a pan doktor to odesila na pojistovnu takto jsem to měla ja.ja jsem z operaci spokojena .ale nevim jak dlouho mudim jeste nosit tu kompresni podprsenku

Reakce na Majolenja
Vladislava V.

No já to, ale ještě právě na 100% nevím. to mi napsal jen z pohledu na foto. Právě chce, abych přijela, že mě musí nejdříve vyšetřit. Tak nyní netuším, zda mu napsat a optat se. Může se stát, že až mě osobně uvidí bude vše jiné. Já bych byla ráda alespoň za to bříško. Přeci jen ušetřit 50 000kč by se naší rodině hodilo. Ta redukce poprsí není už nijak finančně náročná. Tu bych si uhradila levou zadní. Ale jsem tedy připravená na vše. Původně byl můj plán si jako samoplátce uhradit i abdo s liposukcí. Včera jsem jen zkusila položit panu doktorovi dotaz, bez nějakého velkého očekávání a už vůbec ne tak rychlé odezvy. Takže vážně nyní nevím????

Jinak já kompresní podprsenku nosila přes den 2 měsíce přes noc tři měsíce.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Operaci jsem podstoupila 25.5 ve FNKV Praha.Operovala mě paní doktorka Klára Schwarzmannová.Protože jsem měla dlouhodobé zdravotní potíže,na operaci jsem se těšila.S výsledkem jsem maximálně spokojená.Nejen,že se mi okam... Více 

1 Like   12 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí