Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

8. 9. 2017 · Aktualizováno: 22. 9. 2017

Operace horních i dolních víček

Stojí to za to

O lékaři

Šumperk
Hodnocení:
Operace horních i dolních víček
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Podstoupila jsem postupně operaci horních i dolních víček. Byla jsem velmi příjemně překvapena hned dvakrát: průběhem operace a konečným výsledkem. Operace probíhala naprosto bezbolestně. S paní doktorkou jsme si dokonce příjemně povídaly. Asi týden po operaci člověk sice vypadá jako zombie z horroru (takže tmavé brýle), ale pak začnou modřiny a otoky opadávat a postupně lze oči odkrývat dokonce i před malými dětmi.První dny je nutné dodržovat pooperační péči.Ale nic složitého. Výsledný efekt bylo to druhé příjemné překvapení. Mou vizáží byli překvapeni všichni mojí známí, což můj choť komentoval slovy: "No jo, mám novou babu" Takže : Žádný strach a rovnou na zteč ! Paní doktorka Ottová to prostě umí !! M.Š.

3

Komentáře (3)

Mám v plánu podstoupit operaci horních i dolních víček , myslíte že budu moci jít 14 den od operace do práce ?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Facelift - měla jsem strach z bolesti

s výsledkem zákroku jsem spokojená ještě doladit a bude to ono měla jsem strašnou obavu jestli to dopadne dle očekávání a co bude následovat potom ta rekonvalescence,ale vše bez problémů nakonec je nejhorší spaní na zádech...kdo by to předpokládal,že??

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.