Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

20. 3. 2018 · Aktualizováno: 17. 8. 2023

Pomoc s obezitou

Nepřesvědčivý výsledek

Jsem obézní,se čtyřmi dětmi, mám dobré manželství,ale sama se sebou spokojená nejsem. Chtěla bych si v létě vzít plavky bez ohlížení se kolem sebe,kdo se po mně dívá. Chtěla bych jít do obchodu a koupit si něco na sebe podle toho,co se mi líbí a ne jestli mají něco v mé velikosti.A občas je mi smutno z toho,že synovi kamarádi ve školce říkají,že má tlustou maminku. V době, kdy jsem byla těhotná a pravidelně jsem jedla i v noci,váha mi šla hodně dolů.Po porodu, kdy už jsem to flákala,šla váha opět nahoru. A teď bych chtěla pomoc.

3

Komentáře (3)

Lenčo a nepůjde Váha sama dolů, když byste zase upravila jídelníček jako v těhotenství?
Odpovědět
No,zkoušela jsem to ,ale mám tak nabitý den,že některé dny to není možné . Asi potřebuju nějaký pořádný kopanec. Nejsem rozhodnutá pro operaci, jen si pohrávám s myšlenkou.Možná jen chci,aby to šlo trošku jednodušeji.
Odpovědět
jasně to chápu, no nejlepší máte zajít na konzultaci a pan doktor určitě pozná co bude nejlepší variantou. Ono tedy i po operaci budete muset držet velmi drsnou dietu, jinak bude operace k ničemu. Zkuste se juknout na příběh jedné pacientky, která to má za sebou: <br />
https://www.estheticon.cz/novinky/podstoupila-jsem-tubulizaci-zaludku-zhubla-jsem-50-kg<br />
<br />
https://www.estheticon.cz/novinky/proplati-mi-bandaz-zaludku-pojistovna
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.