Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění podbradku: ceny

18.090 Kč
průměr
130
podle
lékařů

Odstranění podbradku lze velmi jednoduše vyřešit pomocí estetické medicíny – existuje k tomu řada šetrných metod, jako je liposukce brady nebo korekce podbradku faceliftem či niťovým liftingem. Povislý podbradek, jenž nevzhledně vytváří „druhou bradu“, je způsoben nahromaděným tukem. Na vině může být nadváha, nebo genetické dispozice, kvůli kterým se tuk hromadí právě v této oblasti. Nahromaděný tuk pak narušuje estetické vnímání celkové kontury obličeje.

Odstranění podbradku: ceny
Odstranění podbradku Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 7.000 Kč 22.000 Kč 37.000 Kč
Ceny ve městě Praha 9.900 Kč 23.450 Kč 37.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 10.000 Kč 20.000 Kč 30.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 7.000 Kč 11.000 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Kuřim 12.000 Kč 14.000 Kč 16.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně odstranění podbradku?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména na zvoleném typu metody odstranění podbradku a dále od kliniky, ve které se zákrok podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s chirurgem: samotnému odstranění podbradku předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav obličeje a krku pacienta, vhodný typ metody odstranění podbradku i rozsah zákroku a zodpoví všechny potřebné otázky.
 • Anestezie: odstranění podbradku může probíhat v celkově i lokální anestezii – zde závisí na konkrétní metodě zákroku.
 • Samotný zákrok: délka odstranění podbradku se liší v závislosti na zvolené metodě, rozsahu a komplexnosti zákroku.
 • Pooperační pobyt na klinice: Po zákroku v celkové anestezii je většinou vyžadována hospitalizace do druhého dne. V případě lokální anestezie je pacient ihned propuštěn do domácího ošetření.

Co může zvýšit cenu odstranění podbradku?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Chirurg provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které odstranění podbradku probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav obličeje a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku – například kombinace odstranění podbradku s dalšími omlazujícími zákroky, jako je facelift.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě odstranění podbradku, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 15.000 Kč, existují i jiné estetické zákroky v oblasti obličeje.
Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zákroků k odstranění estetických i funkčních nedostatků obličeje:

 • Liposukce tumescentní: cca 18 000 Kč
 • Liposukce ultrazvuková (Vaser Lipo): cca 16 000 Kč
 • Bichectomie (odstranění lícních tukových váčků): cca 20 000 Kč

Hradí odstranění podbradku pojišťovna?

Vzhledem k tomu, že se podbradek odstraňuje z estetických a nikoliv zdravotních důvodů, pacienti si zákrok hradí sami v plné výši.

Existuje možnost financování odstranění podbradku?

Ano, některé kliniky mají toto možnost v nabídce. V případě zájmu o financování odstranění podbradku je vhodné, aby pacient kontaktoval konkrétní kliniku a zeptal se na možnost financování tohoto zákroku.

Obecná doporučení

Kromě ceny je vždy při výběru kliniky vhodné zvážit i odbornost plastického chirurga, jeho zkušenosti a výsledky. Dalším možným indikátorem kvalitní kliniky mohou být recenze či pocity jednotlivých pacientů, kteří na klinice zákrok již prodělali.

Nabídky pro zákrok Odstranění podbradku

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění podbradku. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky