28. 11. 2019 · Aktualizováno: 2. 10. 2023

PLATONOVA clinic
Praha
WhatsApp
Mudr. Řeháčková - recenze

Už samotné objednání bylo příjemné, protože mě objednávala samotná paní doktorka. Našli jsme společne vhodný termín, který byl závratně rychlý. Centrum jsem si vybrala proto, protože tam chodím na gynekologii a vědela jsem, do čeho jdu. Původně jsem si myslela, že jedu jenom na konzultaci, no když mi paní doktorka řekla, že můj problém hned vyřešíme, byla jsem tak v šoku, že ani nevím jak to vše uběhlo. Odstraňování není až tak příjemný, no dalo se to vydržet. Paní doktorka celou dobu se mnou mluvila, byla moc hodná a trpělivá a odpověděla na všechny mé otázky. Samotná cena je sice vyšší, ale tak můj problém byl odstraněn a za to jsem vděčná. Rany se krásně hojí, s paní doktorkou jsem ještě mluvila po telefonu. Jsem příjemně překvapená a paní doktorku mohu jenom doporučit.

Komentář (1)

Byla jsem u paní doktorky na odstranění bulky na tváři.
Všechno proběhlo výborně, perfektní zákrok a dnes jen malinký stroupek, který se začne odlupovat.
Paní doktorce moc děkuji, jsem vděčná, že jsem ji objevila.