Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

26. 12. 2019 · Aktualizováno: 30. 6. 2021

Navrácení plnosti a tvaru při zvětšení prsou

Stojí to za to
Průměrná cena: 57.000 Kč

O lékaři

MUDr. Libor Polák
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj...
Hodnocení:
Zvětšení prsou - navrácení plnosti a tvaru
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dne 5.8. jsem podstoupila zvětšení prsou implantáty u pana doktora Poláka a s výsledkem jsem nesmírně spokojená. Moje prsa po dvou těhotenstvích byla značně povislá a prázdná. Implantáty mi navrátily jejich objem a také krásný tvar. V současnosti se cítím opět jako atraktivní žena a nestydím se svléknout před mým přítelem. Děkuji panovi doktorovi za návrat ztraceného seběvědomí. Také chci poděkovat skvělému kolektivu prestižní kliniky. Můžu směle doporučit všem dalším klientkám.

1

Komentář (1)

Ahoj Helz, doporučila byste také značku a velikost implantátu? Nyní už budete mít prsa krásně usazená, měkká v konečné podobě. Jste spokojená?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Úprava prsou po dětech

Pan doktor Svoboda má zlaté ruce, jeho práce je naprosto precizní a skvělá. Po dvou dětech mi zůstalo na hrudníku málo a pan doktor vykouzlil dokonale přirozené poprsí, okolí ani nepoznalo, že můj dekolt není přírodní!!! Operace proběhla v sanatoriu...

Číst dál
Pozitivní komentář k operaci prsou

U paní primářky Franců jsem nedávno podstoupila plast. operaci prsou a jsem velmi spokojená. Paní primářka je velmi milá, odpověděla mi na všechny otázky, které jsem měla, operaci provedla opravdu skvěle. Jsem velmi spokojená a mohu doporučit....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.