Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

13. 1. 2020 · Aktualizováno: 6. 9. 2023

Chemický peeling a laserové ošetření pleti u Dr. Leguina Ruzzi

Stojí to za to
Průměrná cena: 15.000 Kč
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

I had chemical peel and laser resurfacing in the end of December at doctor Alberto Leguina-Ruzzi and now in the middle of January I can see huge improvements. The whole procedure was pleasant and swift. The doctor was very friendly and professional. I can only recommend.__________________________________________________________ Na konci prosince jsem měl chemický peeling a laserový resurfacing u doktora Alberta Leguina-Ruzzi a nyní v polovině ledna vidím obrovské zlepšení. Celý postup byl příjemný a rychlý. Doktor byl velmi přátelský a profesionální. Mohu jen doporučit.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
1. den po ošetření frakčním laserem

Jsem 1 den po zákroku a zatím se těším na výsledky. Před zákrokem samotným doporučuju něco na bolest navíc ke krému Emla - nečekala jsem že to bude tak náročné. kdybych to věděla tak si určitě vezmu např. Tramal. Ale dalo se vydržet díky skvělé...

Číst dál
Frakční laser na jizvičky po akné
Paní doktorka je úžasná. Hrozně milá a příjemná. To stejné platí i o sestričce. Výkon nebyl nijak bolestivý, spíš nepříjemný. Trápily mě jizvičky po akné. Za mě velká spokojenost. Určitě se k ní budu vracet.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.