Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2 příspěvky · Shrnutí příběhu:

44let, Modelace prsou spojena s augumentaci

Stojí to za to
Průměrná cena: 110.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
44let, Modelace prsou spojena s augumentaci
10. 2. 2021 · Aktualizováno: 24. 2. 2021

Vysledek OP - 8-11mes. po augumentaci s modelaci

97902
97903
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

OP u MUDr. Petr Hyza (Leticia Brno). Fotky nyni s odstupem 10mes. od OP. Zadne komplikace, stale velka spokojenost. Jizvy se mi hoji hure vseobecne, tak jsem s tim pocitala. Ale nevadi mi - ani manzelovi. Jedine ceho lituji, ze jsem do toho nesla daleko drive. Vsem pana doktora (i kliniku a personal, zazemi..) doporucuji!

2

Komentáře (2)

Dobrý den Tes,
moc děkuji za sdílení a aktualizaci Vaší zkušenosti a hlavně za fotky. Máte krásná prsa a padnou k Vám jako ulitá. Doufám, že se jizvy brzy zcela zahojí 😉

Pokud byste si našla chvilku čas, ráda bych Vás požádala o pomoc při výběru implantátu u jedné z našich uživatelek. Momentálně se rozhoduje nad značkou a mezi vybranými je právě Motiva. Přímý odkaz 👉 https://forum.estheticon.cz/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika/motiva-nebo-polytech-57311 👈

Předem děkuji za jakýkoliv komentář a užívejte nového dekoltu
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
30. 3. 2020 · Aktualizováno: 19. 5. 2021

44let, Modelace prsou spojena s augumentaci

87328
87329
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

V polovine 3/2020 jsem z duvodu vyrazne asymetrie mezi obema prsy podstoupila modelaci prsou spojenou s augumentaci u MUDr. Petra Hyzi na klinice Leticia v Brne. Odhodlavala jsem se na ni 15let od druheho syna. Dnes muzu jen litovat, ze jsem se neodhodlala drive. Od prvotni konzultace az po kontrolu po operaci jsem byla nadsena z pristupu, ochoty a pohody vsech zamestnancu kliniky. Pan doktor je uzasny clovek, profik, citlivy vuci prani klientky, byt zrovna ja jsem byla velky orisek. Me prani nebylo zrovna jednoduche splnit kvuli vrozenym hrudnim skoliotickym dispozicim + nasledne asymetrii prsou (po kojeni, ztrate objemu, tvaru, velikosti..). Ale pan doktor mi prani splnil nakonec do puntiku! Implantaty Motiva Ergonomix (245 a 265ml + vl.tuk). Jizvy (bradavka, kotva) se komplet vsude nadherne hoji, byt je to kratka doba. Prsa jsou jiz zmekla, otoky vymizely. Jsem happy 44leta zenska s opet ziskanym dekoltem. Naprosto vsem doporucuji, az se situace zklidni a vse bude jako driv... Pan doktor nenuti obrovska prsa, nenuti nic, co by se libilo jemu. Nehleda nejlehci cestu. Nasloucha. Radi srdcem i rozumem. Je proste jednicka ve svem oboru a ja moc dekuji ? .

9

Komentářů (9)

Moc krásné.Perfektně srovnaná asymetrie klobouk dolů!
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.