Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2. 2. 2021 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Volná kůže pod očima

Stojí to za to

O lékaři

WhatsApp
Hodnocení:
V listopadu 2020 jsem podstoupila operaci dolních víček, trápila mě přebývající kůže pod očima, obrátila jsem se proto na odborníka, MUDr. Velikého, který mi vše vysvětlil a následně zákrok provedl k mé naprosté spokojenosti. Jsou to již dva měsíce od operace a jizvičky pod očima se mi natolik zhojily, že nejsou téměř vidět. Všem, kdo ještě váhají mohu zákrok doporučit, výsledek za to opravdu stojí. Mé velké díky panu doktorovi.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

V listopadu 2020 jsem se rozhodla podstoupila operaci spodních víček, pod očima jsem měla volnou kůži a při pohledu do zrcadla mě to utvrzovalo, že nic jiného než operace nepomůže. Obrátila jsem se proto na odborníka, Plastickou chirurgii v Poděbradech a pana primáře MUDr. Velikého, který tento zákrok provedl naprosto skvěle, jsem moc spokojená a nyní, dva měsíce po operaci nemám pod očima ani viditelné jizvičky. Pan primář úžasný, všem mohu zákrok bez obav doporučit.

1

Komentář (1)

Dobrý den Sam! Toto je opravdu fotografie 2 měsíce po operaci?! To je naprosto vynikající výsledek. Musíte být nesmírně spokojená. Máte nějaký typ jak se o jizvičky po operaci starat aby se tak skvěle zahojily tak jako Vám?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Víčka u Mudr. Chorváta

Před půl rokem jsem byla na operaci dolních víček. Operoval mě pan Mudr. Martin Chorvat. Bála jsem se, že tento zákrok bude bolestivý, ale byly to zbytečné obavy. S výsledkem operace jsem velice spokojená a pana doktora mohu vřele doporučit...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.