Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2. 2. 2021 · Aktualizováno: 3. 2. 2021

Volná kůže pod očima

Stojí to za to
97531

O lékaři

Hodnocení:
V listopadu 2020 jsem podstoupila operaci dolních víček, trápila mě přebývající kůže pod očima, obrátila jsem se proto na odborníka, MUDr. Velikého, který mi vše vysvětlil a následně zákrok provedl k mé naprosté spokojenosti. Jsou to již dva měsíce od operace a jizvičky pod očima se mi natolik zhojily, že nejsou téměř vidět. Všem, kdo ještě váhají mohu zákrok doporučit, výsledek za to opravdu stojí. Mé velké díky panu doktorovi.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

V listopadu 2020 jsem se rozhodla podstoupila operaci spodních víček, pod očima jsem měla volnou kůži a při pohledu do zrcadla mě to utvrzovalo, že nic jiného než operace nepomůže. Obrátila jsem se proto na odborníka, Plastickou chirurgii v Poděbradech a pana primáře MUDr. Velikého, který tento zákrok provedl naprosto skvěle, jsem moc spokojená a nyní, dva měsíce po operaci nemám pod očima ani viditelné jizvičky. Pan primář úžasný, všem mohu zákrok bez obav doporučit.

1

Komentář (1)

Dobrý den Sam! Toto je opravdu fotografie 2 měsíce po operaci?! To je naprosto vynikající výsledek. Musíte být nesmírně spokojená. Máte nějaký typ jak se o jizvičky po operaci starat aby se tak skvěle zahojily tak jako Vám?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.