Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 komentář

Krásný nos!

Pacient: Andrea118564

Plzeň

Provedl/a: MUDr. Kamila Šormová v: Plzeň
MUDr. Kamila Šormová

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Andrea118564. 91% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: Andrea118564 o: MUDr. Kamila Šormová

5.0

Krásný nos!

14. 9. 2012 · Aktualizováno: 19. 9. 2023

Měla jsem velký nos a navíc s hrbolkem, který jsem chtěla srovnat. Na doporučení jsem vyhledala paní doktorku Šormovou a jsem neskutečně spokojená! Po zákroku se o mne hezky starali - výborná pooperační péče, milé domácí prostředí, cítila jsem se na pokoji moc příjemně. Nos je moc krásný, sedí mi k obličeji a dobře se hojí. Všichni mi ho chválí. Rozhodně doporučuji!!

1

Komentář (1)

Dobrý den, mohu Vás prosím poprosit jaká byla cena tohoto zákroku ?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Efekt faceliftu mezonitěmi

Jsem zatím pouze týden po zákroku, ale již nyní vidím mírné zlepšení. Plný efekt by se měl dostavit za dva až tři týdny, tak se těším. S paní doktorkou MUDr. Gabrielou Mrzenovou, která mi zákrok provedla, jsem velmi spokojená, vše mi vysvětlila,...

Číst dál
Pěkná a přirozená prsa
Milá, šikovná doktorka se svým názorem a profesionální prací. Prsa jsou přirozená a pěkná. Jsem moc spokojená. Vřele doporučuji. Péče doktorky a personálu top. Děkuji

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína