Měkká, přirozená prsa, 425ml, kulatý implantát

Cassy

O Augmentaci jsem přemýšlela několik let, než jsem si jednoho dne uvědomila, že již není důvod nadále otálet a mohu si své přání prostě splnit. Třeba do měsíce.
Ačkoliv názory okolí byly převážně skeptické a negativní, tak poté, co jsem objevila kliniku Formé a domluvila si termín konzultace, mě nemohlo již nic rozhodit a nikdo přemluvit, abych se zákroku vyhla.
Na kliniku jsem narazila náhodou při hledání mezi početnou nabídkou, a již webové stránky kliniky Formé ve mně zanechávaly sympatický dojem a takový vnitřní intuitivní pocit, že "to je ono!".
Sjednala jsem bezplatnou konzultaci, a poté si rovnou dohodla termín operace. Přála jsem si podstoupit zákrok maximálně do měsíce, což pro mě bylo důležité z organizačních důvodu, a což mi byla klinika schopna splnit. Na zákrok jsem se vyloženě těšila, stres byl minimální, a to i díky přístupu personálu a prostředí kliniky.
Po příchodu na kliniku v den operace šlo vše rychle, a o pár hodin později jsem se probudila s novým poprsím - kulaté Motiva, 425 ml pod sval (původně 70B, nyní velmi solidní C). Na lůžku jsem trpěla akorát na bolesti zad, jelikož jsem nebyla zvyklá ležet dlouho na zádech, ale poprsí mě nebolelo, ani následné vyndávání drénů, čehož jsem se zbytečně obávala. Prsa byla bez modřin, jen oteklá, což je normální.
Druhý den jsem již byla schopna relativně normálně se pohybovat, klinika v ceně poskytla kompresní podprsenku, balíček léků a taxi po Praze.
Pár dní jsem chodila shrbená, obtížně se mi zvedalo z nízké postele, ale po cca 4 dnech tyto problémy ustaly, a po týdnu jsem byla schopna nastoupit do práce (sedavé zaměstnání).
Nyní jsem po zákroku 16 dní a prsa vypadají přirozeně, bez nějakého "schodu", jsou symetrická k mé postavě a postupem času měknou. O proběhlé operaci moje tělo stále sice ví, ale nepociťuji žádné nestandardní bolesti, či jakékoliv problémy a omezení. Zákroku rozhodně nelituji a výsledek nakonec podnítil okolí, které bylo původně skeptické, k pozitivnímu zhodnocení.
Co se týče augmentace, kliniku Formé a práci pana Dr. Mertana mohu doporučit a předávám pozitivní reference ve svém okolí.

Zobrazit příspěvky24 Skrýt příspěvky24
Sonik

Dobrý den
Mohu poprosit o foto ? 😊

Silvie

Dobrý den, musím říct že je to nádherná práce.. Já jdu teď ve čtvrtek a vybrala jsem si přesně tu samou velikost jakou máte vy... Akorát nevím jestli k mé výšce 160 cm nejsou moc velká.. Nemůžete zaslat ještě nějakou fotku? Děkuji... Silvie 

Zobrazit odpovědi 11
Cassy

Záleží jakou máte postavu celkově, já měřím 168 cm, velikost je optimální, možná bych snesla i větší, ale to je tím, jak si člověk zvyká a "okouká", a přijde mu, že by snesl víc. Každopádně si nestěžuji a jsem spokojená a slyším chválu.

Fotku přidám brzy :-)

Cassy

Tady máte toto pro porovnání v globále.

Reakce na Cassy
Silvie

Vypadáte skvělé.. Jestli mi udělají takové tak budu spokojená.. Děkuji za fotky a odpověď.. Hezký zbytek večera

Cassy

.

Reakce na Cassy
Sonik

Muzu se zeptat kolik máte pod prsama?

Reakce na Sonik
Cassy

Pod prsy 74, přes prsa 92 cm.

Reakce na Cassy
Silvie

Ještě bych měla jeden dotaz a to ohledně jizev.. Je to z prve hodně viditelné? A jak dlouho jste musela mít obvaz než vám dali podprsenku.. Děkuji za odpověď

Reakce na Silvie
Cassy

Měla jsem obvaz (pás) jen přes noc, pak už jen podprsenku. Jizvy jsou vidět když si lehnete, zespoda. Zatím je mám po měsíci furt červené, uvidíme za měsíc.

Reakce na Cassy
Silvie

To je zvláštní že jen jednu noc... Mě tvrdila kolegyně v práci, co si je nechala dělat v Ostravě že měla obvaz deset dní... Tak to jsem zvědavá co čeká mne....největší obavy mám ale stejně z toho, že půjdou implantáty vidět... U některých plastik jsem si toho všimla... Když to řeknu blbě,třeba v pornu, některé herečky mají strašně hrbolata prsa... A z toho mám právě největší strach🤨

Reakce na Silvie
Pavlínka

takhle to nemůžete brát... nevíte jaký byl požadavek dané slečny...Je spousta žen které chtějí umělý vzhled prsou...;)

Reakce na Silvie
Cassy

Doktor určitě doporučí, co uzná za vhodné. Po letech praxe určitě dokáže odhadnout, jestli je vhodné mít pás dlouhodobě, či nikoliv. Mně hodně opravdu hned sundali, za což jsem byla šťastná, jelikož hodně tlačil.

gabi.gabi

Zajimave. 🙂 A je to nejak znat pocitove? Kdyz te ten spodni lem podprsenky najednou tlaci v jinem miste? 😃 Mne se ta ryha ma snizovat o 2-3 cm a v tom miste, kam mi to vychazi, si ten tlak od podprdy vubec nedokazu predstavit. 😃 Ale asi je to o zvyku no, jako vse. 🙂

Zobrazit odpovědi 2
Cassy

No, vzhledem k tomu, že jsem zatím nesehnala správnou podprsenku (65E dle kalkulačky, těžko se shání), tak zatím nemohu úplné posoudit. Podprsenka na fotce je D a moc mi nesedí, převážně ještě nosím kompresní, není to na škodu (teďka měsíc a 14 dní po operaci)

Reakce na Cassy
Cassy

Foto

Janculinka

Krásný tvar mají a vypadají větší než mám já 400cc předtím B pod prsy 74cm a přes prsa 95cm mi udělalo vel.E a jsem stejně vysoká jako vy mám 168cm a podle mě máte větší než já 😅 Juknete na můj profil mám fotky 😊

Zobrazit odpovědi 6
Cassy

Podle kalkulačky podprsenku mám teda 65E no :-) Ale od oka bych jim řekla C-D

Reakce na Cassy
Silvie

Dobrý den cassy, už jsem po zákroku a zatím jsem s výsledkem spokojená.. Akorát mám obavy že se jste hodně zmenší co Jsem slyšela.... Prej o půlku... Vám se po zákroku zmenšily taky o půlku?

Reakce na Silvie
Cassy

Dobrý den, gratuluji k úspěšnému zákroku :-). Mně se zatím nic nezměnilo, respektive opadl nevzhledný otok, ale velikost mi přijde furt stejná.

Reakce na Cassy
Silvie

Dobry večer Cassy. I mě se zdá že jsou pořád stejná. Což je super. Chci se ještě zeptat na jednu věc.. Ohledně podprsenky... Tu co lu dali na klinice jsem se rozhodla nepoužívat. Protože mě z ní bolely jak prsa i záda... Sestřička mu řekla že si mám klidně koupit sportovní podprsenku.. Taktrd nosím takovou co jsem měla na cvičení.. Myslíte že to není problém? Není volná spíš se mi zda ze pěkně drží prsa... Ale mám strach když to není ta pooperační, aby se 5y implantáty nějak nehybaly kam by neměly

Reakce na Silvie
Cassy

Dobrý den, nejsem odborník tak si netroufam úplně poradit, každopádně já se naopak cítím v kompresní z kliniky nejlépe, a bylo mi doporučeno nosit ji co nejvíce na volno, než implantát utahovat. Sportovní podprsenka byla doporučena až po cca 2 měsících...

Reakce na Silvie
Michaela

Silvie,
asi záleží, aby vám i pooperační podprsenka seděl - záda a ani prsa by vás bolet neměla, je vhodně zvolená velikost? Objem kolem hrudníku?
Sportovní podrsenky jsou skvělé, ale nevím, jestli jsou nejlepší volbou po operaci...asi bych to ještě zvážila a konzultovala s operatérem, pooperační péče má velký vliv na výsledek a jeho trvalost.

Míša

mirka

Waaau, prekrasna prsicka

Přidávám foto před a po. Po je fotka měsíc…

Cassy

Přidávám foto před a po. Po je fotka měsíc po zákroku.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Lucie

krásně přirozené...už si sedají, že?

gabi.gabi

Páni, super! Ten výchozí tvar prsou máme dost podobný, jen já ten "objem" mám ještě tak poloviční. :D Po cvičení už mi v prsou zůstalo minimum tuku a mám spíš takové kožní váčky (+ vypracovaný prsní sval, což je fakt sexy). :-) Nicméně vzhledem k objemu implantátu, který budu mít možná i já (doktor se bude rozhodovat mezi 12.25 cm/360 ml a 13 cm/425 ml) a vzhledem k výchozímu stavu prsou se musím zeptat, byla ti snižována podprsní rýha? Předem děkuji za odpověď. :-)

Zobrazit odpověď
Cassy

Ano, pan Dr. říkal že rýha se bude snižovat, tuším však, že jen na jedné straně :-D

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí