Perfektní dekolt díky Motiva Ergonomic, doktorka Šilhánková

kala

Jsem maminka 3 dětí. Mé tělo za posledních 6 let procházelo neustálými změnami. Váha se vlivem těhotenství pohybovala nahoru dolu a vždy o téměř 20 kg. O augmentaci prsou jsem přemýšlela už dlouho a ke konečnému rozhodnutí se odhodlala po 3. dítěti. Prsa v období kojení byla bomba a já je chtěla už napořád. Na doporučení mé kamarádky jsem si vybrala paní doktorku Šilhánkovou. Její profesionální přístup, příjemná komunikace a velmi krásné moderní prostředí v nové klinice mě přesvědčilo, že jsem si vybrala opravdu správně. Po zákroku jsem neměla vůbec žádné bolesti a bez pilulí od bolesti jsem jela za 2 dny domů. A výsledek… naprosto perfektní dekolt se kterým si můžu koupit prádlo i plavky bez nekonečného vybírání toho správného kousku. Sedí prostě všechno. Díky moc.

Zobrazit příspěvky8 Skrýt příspěvky8
Michaela

Kalo, to teď trávíš v kabinkách možná víc času než dříve, ne?:)
Všimla jsem si v diskuzích, že se teď hodně řeší implantáty - značky, velikosti...stále více holek jdou na konzultaci a mají jasno. Jak to bylo u tebe? Jaké vlastně implantáty máš, řešila jsi to předem? Jaká byla tvoje původní velikost?

A ten super dekolt bych fakt ráda viděla - podělíš se fotkou?
Míša.

Zobrazit odpovědi 6
kala

Úspora času je to veliká a hlavně mnohem lepší pocit z nákupu. :-) Niky jsem dopředu nic nestudovala, rovnou se objednala na konzultaci a řešila vše až s paní doktorkou. Mám implantát od Motivy. A původní velikost po 3. kojení byla spíš do mínusu než do plusu. Posuď sama výsledek.

Reakce na kala
Lucie

Kalo, ty jo super! A naprosto přirozené..také by mě zajímalo jako Míšu jak velký implantát máš? A tvar a umístění? )))

Reakce na Lucie
kala

335 ml a umístění pod sval

Reakce na kala
kala

Nové fotky

Reakce na kala
Matina

Muzu se zeptat na vasi vahu,vysku a kolik jste mela pod prsy? Zvazuji velikost..vy jste drobna a prsa vypadaji super k vam.

Reakce na Matina
kala

Výška 176 cm a váha 66 kg. Dotazu kolik jsem měla pod prsy nerozumím

*Eni

Tak to je teda sakra rozdíl. Pěkná práce 👏

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí