Dobrý den, na jaře tohoto roku jsem podstoupila laserové odstranění rozšířených žilek na nohou. Moc to nepomohlo. Žilky se mi po pár měsících objevily znovu a navíc mi po odstranění zůstalo vypálené místo, které má načervenalou barvu a vypadá jako modřin, kterou mám už více než půl roku a je ještě viditelnější než ty žilky. Chtěla bych se zeptat, zda se s tím dá něco udělat. Chci, aby to zmizelo a žilky už si klidně nechám. Lituji, že jsem do toho šla. Michaela

Dobrý den, potřebuji poradit ohledně této praklé žilky, mám to už od dětství. Dá se to odstranit?

Ráda bych se podělila o zkušenost při odstranění rozšířených žilek. Dlouhodobě mám problém s velmi výraznými rozšířenými žilkami v obličeji které nevypadají - spíš nevypadaly dobře ale díky pár zákrokům na klinice se konečně moje trápení vyřešilo. Chtěla bych tímto moc poděkovat za lidský ale zároveň profesionální přístup na klinice. 3 zákroky laserem mi úplně změnily život - konečně se i já ráda podívám na svůj obličej v zrcadle i bez nánosu makeupu. Děkujiii a všem vřele doporučuji návštěvu vaší kliniky ...

Po třech těhotenstvích mi vznikly metličkové žilky, které na nohou nevypadaly nijak vábně. Díky operací a laserovému zákroku se mi stav nohou o dost zlepšil-jak fyzicky,tak i vizuálně. Navíc mi nohy v létě dost otékaly, díky tomuto zákroku se stav také o dost zlepšil. A nakonec musím vypíchnout zcela profesionální a lidský přístup veškerého personálu.

Pro odstranění prasklé a vylité žilky na nose stačila pouze jedna návštěva, což jsem ani nečekala! Za týden zahojeno, za dva týdny po krvavém flíčku ani stopy. Paní doktorka, ochotná, milá, šikovná :) Příště bych s objednáním neotálela.

Maximálním spokojenost, profesionalita na vysoké úrovni, vše vysvětleno, výsledek perfektní, moc všem doporučuji. Ošetření vždy na míru. Jsem moc spokojená. Doporučuji ??

Paní doktorka Kotlářová je velice milá a umí vše krásně vysvětlit.Podstoupila jsem odstranění pavoučkových žilek v obličeji laserem,trochu to štíplo,ale vůbec to nebolelo a hlavně za jednu aplikaci byly žilky pryč.Jsem moc spokojena,že mi ošklivé žilky už nehyzdí obličej.

Ošetření je zcela bezbolestné, žilky jsou odstraněné z 80% a na podzim se chystám na další návštěvu. Jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem , cenou i výsledkem. V minulosti jsem navštívila i jiné kliniky a tudíž mám možnost srovnání , nyní vím že Gia klinika je TOP.

Dobrý den, vřele doporučuji tuto kliniku na veškerá ošetření. Sama jsem již podstoupila několik zákroků a spokojenost se dostavila velmi brzy. Přístup zdravotního personálu je též velmi ochotný a vstřícný.

V lednu jsem v tomto centru byla na odstranění metliček pomocí laseru a s výsledkem jsem moc spokojená. Metličky jsem měla přes celá lýtka a stehna a nyní už mám jen drobná ložiska na stehnech, ke kterým jsme se ještě nedostaly.