Nová prsa v rámci reklamní akce

Lucie

Dobrý den,
ráda bych se podělila s mou zkušeností na klinice Premier Clinic.
Na začátku tohoto roku jsem byla v rámci akce "Nová prsa s Motivou" na konzultaci u MUDr. Martina Chorváta. Pana doktora jsem si vybrala na základě kladných recenzí a nemohla jsem udělat lépe. Na konzultaci byl velmi vstřícný a klidný, odpověděl na všechny mé dotazy. Udělal na mě velmi dobrý dojem, že jsem ještě ten den uhradila zálohu a rezervovala si termín operace.
V mém rozhodování ohledně velikosti mi velmi pomohla 3D vizualizace scannerem DIVINA. Chtěla jsem hlavně přirozená prsa, tak mi pan doktor doporučil implantáty Motiva ergonomix 340 ml. Umístění pod svalem.
V den operace vše proběhlo bez problémů. Strašně moc jsem se bála, byla to moje první operace ale hned při vstupu na kliniku se mě ujaly moc příjemné sestřičky a strach zmizel. Začala jsem se těšit, že si konečně splním můj sen. Po probuzení mi bylo dobře, cítila jsem jen lehký tlak na hrudníku.
Nejhorší byly následují 4 dny po operaci, ale pak každým dalším dnem docházelo k neuvěřitelnému zlepšení, a já byla šťastná, že konečně mám prsa, která jsou podle mých představ.
Nyní jsem 1 měsíc po operaci a prsa vypadají opravdu přirozeně, začínají měknout a jsem již bez bolestí. Bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Ten pocit při pohledu do zrcadla je k nezaplacení. Pan doktor splnil "zadání" na jedničku :-). Moc děkuji za krásná prsa a kliniku Premier Clinic a MUDr. Martina Chorváta rozhodně doporučuji.

Dobrý den. Děkuji Vám za velice hezké…

MUDr. Martin Chorvát

Dobrý den. Děkuji Vám za velice hezké hodnocení a jsem rád,že jste spokojená! Těší mě ,že se nám společně podařilo dosáhnout tak skvělého výsledku. Užívejte si je !!! Hezký den přeji. Chorvát

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Hezký den , chtěla bych vám napsat mojí cestu k vysněnému poprsí 💓 než jsem čekala první dceru měla jsem krásná malá ale pevná prsa ,můj muž vždy říkal akorát do ruky 😁 po první dceři kterou jsem kojila 18,m se má pe... Více 

6 Likes   2 Komentářů