Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

14. 8. 2013

Místo velkého strachu velká radost!

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Místo velkého strachu velká radost!
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Jako onkologická pacientka po mastektomii mi pro oboustrannou rekonstrukci prsů byl doporučen - kamarádem lékařem - pan doktor Urban. Přes počáteční strach ze zákroku vše přebíjela radost z nového a krásného hrudníku. Musím říct že po první schůzce ze mě díky panu doktorovi vše spadlo - je totiž velmi klidný, pohodový, všechno vysvětlí, ukázal mi i fotogalerii. Kdo by se pak vlka bál :o))? Konec dobrý - všechno dobré - tam kde byly jen nevzhledné jizvy jsou dnes krásná prsa o kterých by nikdo neřekl, že nejsou tak úplně moje. Kromě toho že pan doktor "spraví" tělo tak i "spraví" psychiku a tím nám dá zpět náš plnohodnotný život. Alespoň mě to funguje! Doporučuji jej všem kamarádkám a známým a tady nemůžu jinak. DOPORUČUJI a ráda.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Plastika prsního svalu

S výběrem lékaře Daniela Stehlíka mi pomohla známá,která ve Fakultní nemocnici pracuje.Pan doktor byl k naši malé dcerce velice milý a vše nám vysvětlil.Zákrok nás čeká sice až za cca 10 let,ale po konzultaci s panem doktorem jsme klidnější.Moc...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.