Maminka, 53let, chtěla odstranit kruhy pod očima bez nutností chirurgického zákroku. Po konzultaci s Dr. Filatovou podstoupila výplň pomocí kanyly. Zákrok byl rychlý a úplně bezbolestný. Pak na odstranění vrásek kolem očí aplikovala botox. Maminka je moc spokojená! Děkujeme za profesionální přístup a super výsledek.

U pana primáře jsem podstoupila odstranění kruhů pod očima. Bála jsem se, ale pan doktor mi vše vysvětlil. Po zákroku mohu konstatovat, že můj strach byl zbytečný, celou dobu mi pan doktor vysvětloval co bude dělat. Výsledek je nad mé očekávání. Všem doporučuji.

Dobry den,je mi 32 let a mam kruhy/prohlubne pod ocima.Po porodu je to videt vice.Prosim jak se pohybuje cena a vypln je kyselina hyal.?Dekuji Nikol K

Dobrý den,v rodině máme problém s kruhy pod očima a poměrně dost to narušuje můj společenský život.(viz.foto) Měla by jste pro mě nějaké řešení? Děkuji za odpoveď s pozdravem Netík Petr

Dr. Alberto is truly a king! Went in to treat very visible veins under my eyes. Using HA fillers he got me rid of my dark circles and minimized the appearance of veins so they're almost unnoticeable. If you suffer from any skin condition, I can do nothing but recommend. He does it all. Thank you so much!

Šla jsem původně jen doprovodit maminku, ale v čase, kdy se jí na klinice velmi ochotně věnovali, jsem se rozhodla si nechat vyplnit kruhy pod očima, které mě trápí asi od 13ti let. Jsem moc spokojená s výsledkem a děkuji, že je přístup VŠECH (od recepční po Roberta) tak milý, vstřícný a každému klientovi se věnují velmi individuálně a důsledně!

Chtěla jsem mooc poděkovat paní MUDr. K.Podskalské Sommerové za skvěle odvedenou práci.Podstoupila jsem odstranění kruhů pod očima.Výsledek vypadá naprosto fantasticky. Paní doktorka je nesmírně šikovná,precizní,má smysl pro detail a neskutečně šikovné ručičky.Navíc velmi oceňuji,že krásně vysvětlí, co bude aplikovat a jak při zákroku bude postupovat.Člověk se cítí v dobrých a odborných rukou.Všem ji vřele doporučuji. Já se každopádně už budu se vším obracet pouze jen a jen na ni. Už teď jsem její věrný klient.Děkuji Vám velice paní doktorko. S úctou H.

U pana Roberta Paulata jsem podstoupila Xelarederm výplň. Několik let mě hodně trápili tmavé kruhy pod očima, se kterými by žádná žena v mém mladém věku nebyla spokojená. Výplně jsem se velice bála, ale naprosto zbytečně... ? U pana Paulata oceňuji lidský a profesionální přístup. Na konzultaci mi vše podrobně vysvětlil a výplň jsem již podstoupila a to hlavní je, že úplně bezbolestně! S výplní jsem maximálně spokojená! Všem, kteří se nemohou rozhodnout nebo se bojí, určitě doporučím, aby se na pana doktora obrátili. Nebudete litovat a určitě Vám spadne obrovský kámen ze srdce jako mně. Panu Paulatovi vděčím za znovu "otevřené" oči a za to, že opět nemám problém vyjít na ulici bez řasenky a make-upu... ? Ještě jednou, vřelé díky pane Paulate, jste fakt třída. ? Takový personál jako je v CAN Clinic jsem upřímně asi nikde neviděla. Všichni naprostí profesionálové! Samé úsměvy, ochota, laskavost. Moc děkuji za péči a budu se zde ráda vracet! Taková šťastná jsem nebyla dlouho...? DOPORUČUJI! ❤

Se zákrokem jsem velmi spokojená, všem doporučuji. Zákrok byl za 40 min. včetně topické anestezie hotový, téměř bezbolestný a výsledek je skvělý. Pan doktor je naprostý profesionál. Všem doporučuji. Výplně mám téměř rok a stále drží. Příjemné prostředí, profi služby.

Navštívila jsem asi 4x - možná i ještě navštívím na doplnění kvůli výrazným kruhům pod očima. Vždy nejlepší jednání a domluva. Kruhy pod očima již nejsou tolik viditelné a kůže je víc vyplněná. Určitě všem doporučuji :)

Doplnění tuku pod dolní víčka
Jana61626
Doporučený člen

Již po druhé jsem byla na klinice Asthevita na doplnění tuku pod dolní víčka. Tuto kliniku mohu vřele doporučit. Všichni jsou tam moc fajn lidi! Mudr. Ján Pilka je nejen fešák, ale také umělec, který navrací lidem ztracené sebevědomí. Paní ředitelka ❤️ Koutniková je velmi lidská a příjemná žena, která vás povzbudí před zákrokem, když máte obavy! Měla jsem dost let velmi špatné stavy z jiné kliniky kde mě po nezdaru a komplikacích hodili přes palubu! Zde se o mě postarali a stále starají až tak mile, že tomu sama nemohu uvěřit po mých zkušenostech z předešlé kliniky. Zde mi i cenu nastavili tak, abych to dokázala zvládnout. Bohužel dokonale to v mém případě už nebude nikdy, ale to co dokázal dr. Pilka je zázrak! ?

s vysledkem sem naprosto spokojená, ani sem nevedela, ze se daj odstranit kruhy pod ocima, proste kruhy zmizeli...mimo to mi aplikovala pani doktorka botox kolem oci a vse se vyhladilo, taky sem podstoupila injekční liposukci podbradku a výsledek je uz videt po 2 tydnech pani doktorka i pani sestricka sou moc mile s profesionalnim pristupem, vse behem zakroku mi bylo vysvetleno... kto chce omladnout, nebo si udrzet mlady oblicej, tuto kliniku muzu jen a jen doporucit

Dobrý den,před měsícem jsem u MUDr. Kalinové absolvovala ošetření kruhů pod očima kyselinou hyaluronovou. Musím říct, že jsem z výsledku nesmírně nadšená. Paní doktorku a její tým mohu jen doporučit.