EUC Klinika Zlín - ambulance estetické medicíny

(5.0) 100 % doporučuje
Transparent

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Zlín
EUC Klinika Zlín nabízí řadu ošetření a zákroků estetické medicíny:  Izraelská profesionální kosmetika Christina: Ošetření touto jedinečnou korektivní kosmetikou vyřeší řadu estetických problémů pleti. Pomáhá při léčbě rosaceu, seboreu, akné, aknózních pozánětlivých projevů, citlivé pleti, podrážděné pleti, hyperpigmentaci, vrásek a projevů stárnutí pleti. Mezoterapie patří mezi nejoblíbenější způsoby hydratace a omlazení krku, obličeje, rukou... (omlazení obličeje Zlínský kraj)

Ambulance Estetické Medicíny

Žádné recenze
Bystřice pod Hostýnem
Cena od 5.500 Kč
Ambulance estetické medicíny také spolupracuje s dalšími lékařskými zařízeními, klinikami nebo chirurgickými pracovišti. Prioritou je pro nás spokojenost našich klientů, kteří se k nám rádi vracejí. Snažíme se jim poskytovat maximální komfort nejen během zákroků, ale také při konzultacích. Najdete nás na Praze 6 ve Vokovicích.Jedná se o nestátní zdravotnické zařízení. Ambulance estetické medicíny se zaměřuje hlavně na estetiku těla... (ošetření proti stárnutí Zlínský kraj)

MUDr. Radka Zimolová

Žádné recenze
Zlín
Kožní ambulance MUDr. Radky Zimolové je dobře dostupná MHD i autem, parkovat je možné přímo před budovou.MUDr. Radka Zimolová je zkušená lékařka, která pracuje na kožním oddělení zlínské EUC nemocnice.Lékařka se specializuje na kompletní dermatovenerologické služby - tedy na léčení kožních problémů (dermatologie)i pohlavních nemocí (venerologie). ve své ordinaci léčí MUDr. Radka Zimolová aknózní pleť, ekzémy, lišeje, lupénku, bradavice... (omlazení obličeje Zlínský kraj)
NOVINKA International Doctors
Zobrazit místní lékaře
Znáte naše mezinárodní odborníky?
Seznamte se s odborníky z jiných zemí, kteří nabízejí zákroky, o které máte zájem
  • Itálie
  • Slovensko
  • Mexiko
  • Španělsko
  • Německo

MUDr. Stanislava Hrňová

Žádné recenze
Uherské Hradiště
Ordinační hodiny: Pondělí: 7.30 - 15.30 Úterý: 9.30 - 17.00 Středa: 7.30 - 15.30 Čtvrtek: 7.30 - 17.00 Pátek: 7.30 - 14.00 Okamžité vyšetření: N MUDr. Stanislava Hrňová provozuje vlastní ordinaci, kde se specializuje především na oblast všeobecné dermatovenerologie a korektivní dermatologie.  Lékařka se blíže zabývá zejména dermatovenerologií (kožní lékařství)... (ošetření proti stárnutí Zlínský kraj)

MUDr. Lenka Šustková

Žádné recenze
Zlín
MUDr. Lenka Šustková absolvovala Lékařskou fakultu na Masarykově Univerzitě v Brně. Úspěšně složila první i druhou atestační zkoušku v oboru dermatonevenorolgie, také specializační atestaci z dermatologie korektivní. Lékařka své bohaté zkušenosti získala v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně, dále na Kožní klinice ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze a na Kožní klinice v Brně. V několika posledních letech provozuje privátní praxi... (revitalizace pleti Zlínský kraj)

MUDr. Elena Foltýnová

Žádné recenze
Hulín
MUDr. Elena Foltýnová - Studio estetické medicíny v Hulíně Jsme nestátní zdravotnické zařízení, jehož cílem je zajistit klientům komplexní péči v oblasti estetické medicíny, ve které se snažíme stále vzdělávát. Záleží nám na profesionalitě, aktuálnosti poznatků, individuálním přístupu ke každému klientovi a respektování jeho přání a potřeb. Samozřejmostí je nejmodernější špičkové vybavení, technika a komfortní, příjemné prostředí studia... (odstranění vrásek Zlínský kraj)

Prim. MUDr. Blanka Vozárová

(5.0) 100 % doporučuje
Uherské Hradiště
Prim. MUDr. Je plastický chirurg. Narodila se  25. dubna roku 1967 a žije v obci Uherské Hradiště. Celkem Púsobila ve 2 společnostech. Blanka Vozárová vystudovala Vysokou školu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Promovala na této fakultě roku 1991 a stala se odborníkem v oboru plastická chirurgie. Dosáhla na studiích Diplomu celoživotního vzdělání. Svou odbornou Praxi vykonává v Krajské nemocnici Tomáše Bati a.s... (omlazení obličeje Zlínský kraj)

MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D.

(4.7) 100 % doporučuje
Brno
MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D. Dosažené vzdělávní: Lékař v roce 2001 úspěšně absolvoval studium na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Praxe: Záhy po promocích, v roce 2001, nastoupil do základní vojenské služby jako lékař pro posádkovou ošetřovnu v Bučovicích, kde zůstal do roku 2002. Od roku 2002 až do dnešní doby pracuje jako sekundární lékař na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv... (ošetření proti stárnutí Zlínský kraj)