Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Abdominoplastika a siti svalu

Marie_Mi_inova
20. 5. 2024 · Poslední odpověď: 24. 5. 2024

Dobry den

Obracím se na vás jako na odborníka jsem po abdominoplastice 9 týdnu a nevím si rady můj operatéři říká ze je to normální Přijde mi ze vzal málo kuze v předklonu to hrozne vysi a boky po liposukci strašně bolí je to možné 9 týdnu A nad jizvou mám takovej divnej val přitom tam dřív nebyl … co teď s tim Pradlo a pád jsem nosila až do teď poctivě nepřetržitě

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den,
nyní musíte být trpělivá a masírovat jizvu, není ani možné v této fázi hojení po operaci chirurgicky zasahovat. Doporučuje se doba asi jednoho roku a pak se uvidí, jestli bude potřebná korekce, ale netlačte na ní dříve, dokud nejsou tkáně dostatečně zahojeny, ocitla byste se v kruhu neustálých korekcí a nespokojenosti. Nelze korigovat, dokud tkáně pracují, jizvy jsou fixované, vše by se ještě více projizvilo.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

2 adresy v Praha (kraj)

Dobrý den,
v předklonu vám kůže z logiky věci musí dělat nadbytek. Kdyby tomu tak nebylo, tak se nikdy nenarovnáte. Co se týče valu nad jizvou, bývá dán rozdílem tloušťky podkoží v oblasti třísel na jedné straně a oblasti střední části břicha, odkud je lalok posunut dolů. Většinou se tato "hrana" spontánně vyrovná, pokud však ne, lze v druhé době s odstupem min. 1/2 roku provést limitovanou korekční liposukci dané oblasti.

S pozdravem
Ivo Menšík

Mohla by jste mi zaslat fotografie před operací ,po operaci a nynější stav. Takto z textu opravdu závěr nemohu udělat. Děkuji Dr.Sviták

2 adresy v Jihočeský kraj, Praha (kraj)...
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 10. 2014
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 3. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2021
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 1. 2024
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2008
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 5. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 9. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2010
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 11. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi