Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

10. 11. 2022 · Aktualizováno: 15. 11. 2022

Abdominoplastika + diastáze + liposukce boků

Stojí to za to
Průměrná cena: 78.000 Kč
135095
135096
135097
135098
135099
135093
135094
+2

O lékaři

Hodnocení:
Rozhodla jsem pro abdominoplastiku kvůli převisu bříška po velkém úbytku váhy. I když jsem cvičila a kůže se krásně stáhla v oblasti císařského řezu zůstal převis, který mě trápil. (výška 175/80 kg) Na radu doktora jsem k abdominoplastice podstoupila liposukci boků. A nelituji žádného rozhodnutí. Skvělý přístup nejen doktora, ale celého personálu. Budu Vám vždy vděčná za krásné bříško. Co se týká hojení, to proběhlo na jedničku. Neměla jsem žádné bolesti, jizva se hojila bez sebemenších komplikací. Cítila jsem modřiny po liposukci, ale dalo se to zvládnout. Ještě jednou moc děkuji
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před 3 lety jsem prošla stresovým obdobím, což zapříčinilo hubnutí. Nakoplo mě to tak, že jsem začala cvičit, chodit na rychlé chůze, spinning. A po 3 letech ze 120 kg mám 80 kg. Kůže se mi krásně stáhla všude kromě dolního bříška v oblasti, kde mám jizvu po dvou císařských řezech. Přes jizvu mi vysela kůže a trápilo mě to. Rozhodla jsem se pro Primed Clinic Havířov, MUDr. Petr Havránek. První konzultace proběhla v listopadu 2021 a operace 8.3.2022. V den D jsem byla mile překvapena z příjemného personálu a pan doktor byl laskavý, příjemný, a znovu mi vše vysvětlil. Popsal jak to bude probíhat a navrhl ohledně bříška liposukci boků. Vůbec jsem neměla pochyb, že pan doktor je profesionál. Tímto bych ráda, poděkovala doktoru P. Havránkovi za krásné bříško, lidský přístup a cenné rady. Nejen, že nemám převis, ale tak ploché bříško jsem neměla ani nepamatuji. Vyzvedla bych personál do nebes, tak příjemné, milé, ochotné, stále usměvavé sestry. I Vám veliké děkuji :-).

1

Komentář (1)

Přikládám fotografie počátku mého hubnutí až samotný konec výsledku úžasného pana doktora. ❤️ Miluji své bříško
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Velice spokojená již s druhou operací.
V únoru letošního roku jsem u tohoto skvělého lékaře podstoupila již druhou operaci a to abdominoplastiku.Obě oparace dopadly naprosto úžasně a jsem nadmíru spokojená.MUDr.Kloud má skutečně cit pro tuto práci a k tomu je to skvělý člověk.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.