Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Frakční laser-odstraní jizvy po akné?

Wendy
8. 12. 2010 · Poslední odpověď: 13. 2. 2011

Tak píšu ještě jednou. Jsem z těchto stránek absolutně zmatená. Na stránkách se píše, jak pomáhá na jizvy po akné, pigmentové skvrny atd. a pan doktor z Ostravy jednoznačně tvrdí, že to není pravda! Že se pleť pouze omladí, určitě nezmizí jizvy... Jsem na zákrok frakčním laser údajně nové generace objednaná a teď si opravdu nevím rady. Jak to tedy je? Kdo má pravdu? Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 14. 12. 2010
Vidíte, že i ostatní kolegová ( byť velmi opatrně ) potvrzují mé tvrzení. Pravdu mám já a stojím si zatím, že frakční laser jizvy neodstraní. Je to strašně jednoduché - frakční laser je nastavený tak,m aby pleť nebrousil. Ať je jizva po akné jakákoliv, je vždy natolik hluboká, že ji lze korigovat nebo odstranit pouze a jen broušením. Jak to chcete udělat, když frakční laser nebrousí ? Nicméně vzhledem k vašim pochybnostem je řešení velmi jednoduché - zaplaťte a absolvujte zákrok na frakčním laseru a pak sama uvidíte a posoudíte kdo měl pravdu. Přeji příjemné svátky. MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika LLC
Olomouc . 13. 12. 2010
Dobrý den!
Frakční laser jizvy odstraňuje,záleží však na hloubce jizvy,poté je možno provést ošetření jiným typem laseru.
V případě zájmu o konzultaci nás kontaktujte
S pozdravem Smrčková Renata - Klinika LLC Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Zdena Stratilová
Brno . 11. 12. 2010
Dobrý den, zaáleží na tom , jaké jizvy mají charakter - od toho se odvíjí adekvátní léčebný postup, který můýe být i kombinovaný.Není je frakční laser

zdravím dr. stratilová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Frakční laser
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2022
Jizvy po akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 1. 2018
Jizvy po akné
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Jizvy po akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 3. 2017
Frakční laser
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 10. 2022
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 11. 2021
Jizvy po akné
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2020
Jizvy po akné
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 2. 2019
Jizvy po akné
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Fotorejuvenace IPL
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi