Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

21. 10. 2019

1. den po ošetření frakčním laserem

Stojí to za to
Průměrná cena: 9.450 Kč

O lékaři

Hodnocení:
1. den po ošetření frakčním laserem
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Jsem 1 den po zákroku a zatím se těším na výsledky. Před zákrokem samotným doporučuju něco na bolest navíc ke krému Emla - nečekala jsem že to bude tak náročné. kdybych to věděla tak si určitě vezmu např. Tramal. Ale dalo se vydržet díky skvělé sestřičce a paní doktorce. Jsem ráda že jsem šla. Po zákroku dejte pozor jestůli pojedete domů autem - slunce. Já měla hedvábný šátek tak jsem se jim obvázala. Teď se schovávám doma protože k světu fakt nevypadám:) O konečném výsledku napíšu později.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Frakční laser v Yes Visage Brno

Přijít poprvé na kliniku pro mě představovalo dlouhodobé odhodlání se. Byl to krok do neznáma a také strach.. Už se však rozplývám s každou další návštěvou na pobočce v Brně. Vstřícný přístup usměvavých sestřiček i lékařů, žádná otázka nezůstane...

Číst dál
Frakční laser na jizvičky po akné
Paní doktorka je úžasná. Hrozně milá a příjemná. To stejné platí i o sestričce. Výkon nebyl nijak bolestivý, spíš nepříjemný. Trápily mě jizvičky po akné. Za mě velká spokojenost. Určitě se k ní budu vracet.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.