Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Omlazení obličeje

romca175355
21. 11. 2012 · Poslední odpověď: 27. 11. 2012

Dobrý den, prosím o radu. Je mi 47 let, vrásky nemám tak strašné, ale nějaké jsou.Mám ale docela povadlou kůži. Prostě mi tváře nějak spadly níž, mám spadlé koutky a ještě ke všemu docela nehezký podbradek (vážím 61Kg), Mám sklony k žilkám v obličeji - před hodně dlouhou dobou jsem si je dala odstranit a je to stále v normě. Potřebuji nějakou metodu, která by ty žilky nezhoršila. Potřebovala bych poradit nejlepší možnost omlazení. Myslím si, že plastickou operaci ještě nemám chuť podstupovat, nejraději bych skusila nějakou jinou možnost, ale kdyby se nedalo už nic jiného dělat, šla bych i do plastiky. Dnes je možné na seznamu zakoupit kupon na frakční resurfacing a tady jsem se dočetla, že to neexistuje a mám v tom tak trochu zmatek. Nevím, která metoda je účinná a není ryskantní. Prosím o odpověď na můj email romcakostkova@seznam.cz. Mám o 6let mladšího muže, stále mi sice říká, že žádný zákrok nepotřebujï, ale já mám na to jiný názor. Prosím o pomoc. Moc moc děkuji Romča

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 27. 11. 2012
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

ve Vašem případě bych navrhla vyzkoušet nejprve omlazení-fotorejuvenaci pomocí IPL v kombinaci s radiofrekvenčním faceliftem a biostimulačním laserem za použití kosmetiky, která je založené na buněčné bázi. Ideálního výsledku se dosahuje po kúře 6ti ošetření, která jedna stojí cca 1900Kč. Pokud by toto nestačilo, po konzultaci by se dalo uvažovat o jiné metodě, např. Thermage.
Konzultace poskytujeme zdarma.
Premium
Paní Romano, frakční resurfacing je skutečně možné provést za pomoci laseru.Podle mého názoru je nejúčinnější verze ultrapulzní frakční laser CO2 .Ten rozestřelí paprsek do stovek bodíků/ bodíky jsou silné asi jako vlas/.Tak vlastně ošetří celou plochu obličeje,ale protože mezi zásahy paprsků zůstanou kožní můstky,zůstane vlastní svrchní vrstva kůže jako „ochranný obvaz“ .Díky tomu nehrozí přenos infekce na laserovanou zonu.To znamená těsně po výkonu je celá plocha velmi červená .Současně má pacient pocit tepla,jako po oslunění.Začervenání odezní během dvou dnů.Make-up lze použít již druhý den.Definitivní dohojení trvá cca 7 dní.Minimálně 1 měsíc se nelze slunit.Výkon provádíme v lokální anestezie mastí s lidocainem Emla/1hodinu/ tudíž není vlastní ošetření nijak výrazněji bolestivé. Samozřejmě lze cévním laserem odstranit i popraskané žilky v obličeji. Nicméně univerzální recept neexistuje, nejlepší cesta ke správnému ošetření je zvolena při individuální konzultaci.
prim. MUDr. Miroslava Pelechová
**********
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 22. 11. 2012
Zdravím Vás.Pokud mohu posoudit stav Vaší pleti a Vašeho obličeje a krku podle Vašeho popisu, pas se jedná o pokles tkání obličeje a tento pokles je soudě z vašeho popisu v takovém stupni, že jakákoliv zákrok mimo chirurgického vypnutí obličeje ( face et neck lifting) , nebude mít pro Vás dostatečný efekt. Broušení obličeje ( resurface ) se vyhnětě úplně - žádný z těchto zákroků neumí zvednou pokles tkání.Tzv.\"náhradní\" řešení v tomto případě budou bez dostatečného efektu,jen vynaložíte zbytečně pěníze a navíc jsou tu i určitá rizika různých komplikací.Mohu Vám přesněji poradit on-line- pokud pošlete foto svého obličeje a krku foceno zepředu a zboku na mailovou adresu naší kliniky. Rádi Vám poradíme. Prim.MUDr.Otakar Lucák,Klinika plastické chirurgie Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 22. 11. 2012
Vážená pani Romčo.
E-mail , který uvádíte se ukazuje jako neplatná adresa.Tak nevím co si mám myslet.
Máte-li zájem o konzultaci můžete se objednat na tel.č.:*****, nebo *********
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Mediestetik, skupina klinik
Praha . 21. 11. 2012
Dobrý den,
odpověď jsme si dovolili zaslat na Váš mail.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 21. 11. 2012
Milá paní Romčo,

pleť ženy ve Vašem věku již většinou potřebuje jemně omladit a zpevnit. Způsobů je více a nejlepší efekt se dosahuje jejich kombinací.
Já bych doporučila neinvazivní zpevnění pleti cévním rejuvenačním laserem, kdy budou ještě mizet i rozšířené žilky, podbradek bych ošetřila radiofrekvencí, která vedle zpevňování navíc redukuje tuk, dále bych uvažovala i o tekutém liftingu nebo niťovém liftingu na pozvednutí kontur tváře. Možná by se dalo uvažovat i o omlazení plasmou. Více informací se dozvíte po osobní konzultaci a objektivním vyšetření.
S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
tel. recepce: *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění vrásek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 3. 2023
Injekční výplně
Žádné odpovědi
Lipofilling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 5. 2018
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2021
Lipofilling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 5. 2018
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 4. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi