Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak zjistit aktuální stav výplní v obličeji

Element5
Element5
24. 10. 2023 · Poslední odpověď: 31. 10. 2023

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se dá nějakým způsobem zjistit, kde a jaké množství mám nevstřebatelné výplně. Před 10ti lety jsem si nechala aplikovat milinké množství Metacrillu do rtů a kruhů pod očima. Výplň se posunula směrem dolu pod kruhy a je tam lehce hmatatelná. Ráda bych si nechala kruhy vyplnit KH, ale mám z toho strach nejen já, ale i lékaři. Na druhou stranu si říkám, že pokud je výplň jinde a KH by se aplikovala tedy jinam, tak by to nemuselo vadit obzvlášť je-li tam nepatrné množství. Jak toto řešit prosím? Je možné to nějakým RTG odhalit? Děkuji moc.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 31. 10. 2023
Dobrý den, pokud budete srozumněna s jistými riziky aplikace pod oči, pak by šla provést jemná aplikace KH. Taktika: lepší 2-3x trochu, než-li 1x moc a pak tím způsobit špatně řešitelný problém. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Premium
Dobrý den,
metakril je docela problém, nevstřebá se, i kdyby jste na ultrazvuku zjistila, že ho tam máte, těžko najdete lékaře, který by byl ochoten se pokusit ho vyndat.
Do oblasti kruhů pod očima bych výplně s kys. hyaluronovou moc nedoporučovala, natahuje do sebe vodu a dělá otok.
Držím palce, zdravím
Zimovčáková

BODY klinika plastické chirurgie
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 6. 2021
Lipofilling
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2020
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2023
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 5. 2023
Odstranění vrásek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 12. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi