Zeptejte se lékaře Zbavte se pochybností!

Oživení a vyplnění propadlého obličeje

Element5 · Praha · Vytvořeno: 7. 2. 2019 · Aktualizováno: 20. 11. 2019

Dobrý den, jsem celkem mladá, ale mám hodně propadlý a ,,unavený"obličej. Ráda bych podstoupula nějaký co nejméně invazivní zákrok, který by mi obličej vyplnil, oživil, vypnul. Popř.by se mi líbilo ještě decentně ,,zakulatit" lícní kosti,aby se zamaskovaly váčky a nutné bude vyplnit kruhy pod očima. Zajímala by mě zhruba cena a nabídky zákroků.

10 odpovědí

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
 • Beauty Studio Dana

  Beauty Studio Dana

  Nejlepší odpověď
  10. 2. 2019 ·

  7 odpovědí

  Dobrý den,
  pokud jste celkem mladá, zkuste velmi účinnou neinvazivní metodu, kyslíkový lifiting, který ihned pleť vyplní, vypne, pouze tlakem 98% kyslíku s použitím vhodných sér (např. kys. hyaluro. atd.) a Vaše pleť bude zářit. Sama okamžitě po kyslíkové mezoterapii dotykem ruky pocítíte jemnou, hladkou a vyživenou pokožku. Váš okamžitý příjemný pocit oživení pokožky je doprovázen celkovým zklidněním a relaxací celého těla. Po této kyslíkové mezoterapii Vaše pleť nebude podrážděná a můžete se ihned nalíčit! V případě potřeby Vám primář MUDr. Poláček CSc může poradit další možnou aplikaci, ale dle mého názoru z výsledků u této metody to nebude potřeba. V případě zájmu Vás se můžete objednat na konzultaci, také můžete poslat emailem fotografii.
  Hezký den
  Scholleová
  viz. foto po jednom ošetření

 • MUDr. Milena Vojtíšková

  MUDr. Milena Vojtíšková

  31. 10. 2019 ·

  103 odpovědí

  Dobrý den,
  ano, dá se to takto říct.
  Trvalé materiály mohou ( nemusí) způsobit trvalé problémy...

  S pozdravem
  MUDr. Milena Vojtíšková

 • MUDr. Milena Vojtíšková

  MUDr. Milena Vojtíšková

  20. 9. 2019 ·

  103 odpovědí

  Dobrý den,
  nepřiložila jste fotografii, tak se lze vyjádřit jen obecně. Propadlý a "unavený" obličej lze oživit vícero způsoby, k těm nejefektnějším patří výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní a tedy poměrně hodně bezpečná. Tělo ji postupně odbourává, což znamená, že po čase je potřeba ji doplnit. Svým způsobem je to i výhoda neboť si sama můžete rozhodnout, jak moc velké doplnění chcete. Záleží tedy na vašem očekávání. Na základě osobní konzultace pak lze udělat kalkulaci jaké množství materiálu bude k ošetření potřeba a jeho cenu.
  Krásné dny
  přeje
  MUDr. Milena Vojtíšková

 • Beauty Studio Dana

  Beauty Studio Dana

  20. 2. 2019 ·

  7 odpovědí

  Dobrý den,
  děkuji za zprávu a držím palce, ať najdete správné rozhodnutí, které bude k Vaší spokojenosti.
  Hezký den
  Dana

 • Klinika estetické medicíny Petra Clinic

  Klinika estetické medicíny Petra Clinic

  9. 2. 2019 ·

  269 odpovědí

  Dobrý den,
  můžeme Vás pozvat na nezávaznou konzultaci, pro doporučení nejvhodnějšího ošetření? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
  S přáním hezkého dne
  Mgr. Řehořková

 • EVA CLINIC s.r.o.

  EVA CLINIC s.r.o.

  8. 2. 2019 ·

  37 odpovědí

  Dobrý den, bude nutná osobní konzultace, v případě zájmu se na ni můžete.
  Na našem parcovišti nabízíme jak neinvazivní (4D lifting Fotona) tak miniinvazivní zákroky (výplně, nitě...)
  S pozdravem
  Havlová Eva MUDr.

 • Body&Face clinique

  Body&Face clinique

  8. 2. 2019 ·

  45 odpovědí

  Dobrý den, Vými popisovaný problém lze samozřejmě řešit standardně, tedy klasickou dermální výplní, na naší klinice v ceně 4900,- Kč/1ml. Mohu Vám však nabídnout alternativu a to celkový obličejový lifting MyGelem (hustý gel z vlastní krevní plazmy), kdy z jednoho odběru máme cca 5-6 ml gelu, který pak primář Danda aplikuje kanylou do obličeje, na celou jeho plochu, resp. řeší problematické oblasti. Tato aplikace u nás vyjde nyní v akci na 4000,- Kč (pokud je třeba opakování pak další aplikace 3.500,- Kč). Naše klientky jsou s tímto postupem velmi spokojeny.
  Pokud Vás nabídka zaujala, ráda s Vám i podrobnosti proberu na osobní nezávazné konzultaci.

  Děkuji a přeji hezký den,

  Mgr. Pavlína Blažek

 • Laser Centrum FLORA, s.r.o.

  Laser Centrum FLORA, s.r.o.

  8. 2. 2019 ·

  11 odpovědí

  Dobrý den, dle popisu stavu a přání by se cena za jednu stranu injekční modelace mohla pohybovat od 12-15 tisíc výše. Ceníky mají kliniky na svých stránkách. Konkrétní cena se odvíjí od stavu, reálné možnosti a společně vybraného postupu (výplně, laser,atd.)
  Za Laser Centrum Flora
  MUDr.Milana Řeháčková

 • Dobrý den, na dálku a bez fotografie nelze stanovit přesná doporučení. Abychom pro Vás mohli vybrat tu nejvhodnější metodu, doporučuji osobní konzultaci. Můžete se objednat na Kliniku YES VISAGE

  S pozdravem
  MUDr. Tereza Gabryšová

 • MUDr. Ludvika Záhořová

  MUDr. Ludvika Záhořová

  7. 2. 2019 ·

  67 odpovědí

  Dobrý den,
  zdravím Vás.Není problém "vyplnit" nebo oživit propadlé tváře resp. jakoukoliv oblast (tj.měkké tkáně) neinvazívním způsobem.Používám kyselinu hyaluronovou n. hydroxyapatit; obě látky jsou přírodního původu a tělu vlastní.Oblast lícních kostí se dá ošetřit s velmi přirozeným efektem.Dle Vašeho popisu by byl vhodný tzv. "tekutý lifting", ovšem konkrétní a individuální návrh ošetření Vašeho obličeje Vám mohu říci až po vyšetření; rozhodně bych ale doporučovala injekční metodu, protože tímto způsobem se dá "modelovat" a vylepšovat nejpřirozenější cestou, postupně a k Vaší spokojenosti.Na oblast kruhů pod očima používám speciální produkt(kys. hyaluronovou)vhodný pro tuto konkrétní oblast.Cena se odvíjí dle typu a množství použitého produktu; přesnou cenu Vám mohu určit, až Vás uvidím.Budete-li mít zájem, je možno se objednat k nezávazné konzultaci.
  Srdečně Vás zdravím.
  Dr Ludvika Záhořová,Poliklinika Na Národní,Praha 1

Najít další otázky

Podobné dotazy

Lifting obličeje
Uzivatel · 11. 7. 2007
5 odpovědí
Řešení asymetrie obličeje
invisibel90 · 27. 7. 2019
3 odpovědi
1 odpověď
Vyplnění rýhy na čele
Martine · 12. 3. 2018
3 odpovědi
Feminizace obličeje
Nikol208758 · 23. 10. 2013
1 odpověď
4 odpovědi
Feminizace obličeje pro trans
LamiaHayek · 26. 2. 2021
1 odpověď
Liposukce tlustého obličeje
Lobidnik · 23. 5. 2020
2 odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.