Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Vyplnění kruhů pod očima tukem

Terka1111 · Rožnov pod Radhoštěm · Vytvořeno: 13. 10. 2020 · Aktualizace: 19. 10. 2020

Dobrý den, hledám nějaké trvalé řešení kruhů pod očima (mám tmavé kruhy i takové jakoby rýhy), ale je mi 21, takže na operaci moc nechci. Slyšela jsem o výplni vlastním tukem, tak se chci zeptat jak dlouho to vydrží a případně kam na to jít? Děkuji

4 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

Nejlepší odpověď
    15. 10. 2020 ·

109 odpovědÍ

Dobrý den
    Jako trvalé zlepšení okolí očí provádím redermalizaci, postup založený na mikroinjekcích nezesítěné kyseliny hyaluronové a sukcinátu. Po 3 sezeních provedu injekci dermálních výplní, ale nedoporučuji přenos tuku.
    s pozdravem

• Dobrý den,
    pokožka očního okolí je velmi jemná, tenká a příčin, díky kterým kruhy pod očima vznikají, je celá řada. V problematickém očním okolí máme dobré zkušenosti se speciální jemnou výplňovou technikou na bázi kyseliny hyaluronové a aktivních látek. Doporučuji osobní konzultaci u nás na klinice.

S pozdravem
    MUDr. Zuzana Macková
    Klinika YES VISAGE

• MUDr. Věra Šatánková

19. 10. 2020 ·

27 odpovědÍ

Milá Terko1111, přenos vlastního tuku je velmi dobrou metodou, která má trvalý charakter. Ale je potřeba konzultace, abychom mohli rozhodnout, zda je tato metoda pro Vás v tak mladém věku vhodná.
    Hezký den
    MUDr. Věra Šatánková
    Plastický chirurg
    ABClinic Art & Beauty

• MUDr. Věra Šatánková

17. 10. 2020 ·

27 odpovědÍ

Milá Terko, přenos vlastního tuku je velmi dobrou metodou, která má trvalý charakter. Ale je potřeba konzultace, abychom mohli rozhodnout, zda je tato metoda pro vás v tak mladém věku vhodná.
    Hezký den
    MUDr. Věra Šatánková
    Plastický chirurg
    ABClinic Art & Beauty

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.