Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Vyplnění kruhů pod očima tukem

Terka1111 · Rožnov pod Radhoštěm · Vytvořeno: 13. 10. 2020 · Aktualizováno: 19. 10. 2020

Dobrý den, hledám nějaké trvalé řešení kruhů pod očima (mám tmavé kruhy i takové jakoby rýhy), ale je mi 21, takže na operaci moc nechci. Slyšela jsem o výplni vlastním tukem, tak se chci zeptat jak dlouho to vydrží a případně kam na to jít? Děkuji

4 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

  Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

  Nejlepší odpověď
  15. 10. 2020 ·

  117 odpovědí

  Dobrý den
  Jako trvalé zlepšení okolí očí provádím redermalizaci, postup založený na mikroinjekcích nezesítěné kyseliny hyaluronové a sukcinátu. Po 3 sezeních provedu injekci dermálních výplní, ale nedoporučuji přenos tuku.
  s pozdravem

 • Dobrý den,
  pokožka očního okolí je velmi jemná, tenká a příčin, díky kterým kruhy pod očima vznikají, je celá řada. V problematickém očním okolí máme dobré zkušenosti se speciální jemnou výplňovou technikou na bázi kyseliny hyaluronové a aktivních látek. Doporučuji osobní konzultaci u nás na klinice.

  S pozdravem
  MUDr. Zuzana Macková
  Klinika YES VISAGE

 • MUDr. Věra Šatánková

  MUDr. Věra Šatánková

  19. 10. 2020 ·

  33 odpovědí

  Milá Terko1111, přenos vlastního tuku je velmi dobrou metodou, která má trvalý charakter. Ale je potřeba konzultace, abychom mohli rozhodnout, zda je tato metoda pro Vás v tak mladém věku vhodná.
  Hezký den
  MUDr. Věra Šatánková
  Plastický chirurg
  ABClinic Art & Beauty

 • MUDr. Věra Šatánková

  MUDr. Věra Šatánková

  17. 10. 2020 ·

  33 odpovědí

  Milá Terko, přenos vlastního tuku je velmi dobrou metodou, která má trvalý charakter. Ale je potřeba konzultace, abychom mohli rozhodnout, zda je tato metoda pro vás v tak mladém věku vhodná.
  Hezký den
  MUDr. Věra Šatánková
  Plastický chirurg
  ABClinic Art & Beauty

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.