Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Co opravdu funguje na jizvy?

Michaela610232
Michaela610232
5. 1. 2018 · Poslední odpověď: 7. 1. 2018

Dobrý den, chci se zeptat, jestli tu někdo má zkušenost z "odstraněním" jizev(pomocí laseru, či jiných metod) po augmentaci. Případně prosím doporučení, čím nejvíce pomoci od viditelnosti jizev. Děkuji !

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Eva Nývltová
Žádné recenze
Svitavy . 6. 1. 2018
Nejlepší odpověď
Na čerstvé jizvy, tzn .do 3 měsíců lze z úspěchem využít sérii ošetření biostimulačním laserem v kombinaci s modrým světlem. Na starší jizvy je asi nejúčinnější Frakční C02 laser, který navodí remodelaci jizev. Současně je třeba upozornit, že žádná z metod jizvu zcela neodstraní, ale může výrazně zredukovat. Biostimulační laser kombinujeme a náplastmi Contratubex na noc a tlakovými masážemi. U starších jizev toto již není účinné
.MUDr Eva Nývltová,C.E.M.-centrum estetické medicíny Svitavy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,

záleží, o jak staré jizvy se jedná. Pokud jsou čerstvé, můžete správné hojení podpořit biostimulačním laserem, tlakovými masážemi a promazáváním. Počítejte s tím, že jizva zraje půl roku a dále. Ideálně by časem měla co nejvíce plasticky a barevně splývat se svým okolím. Pokud už máte jizvy starší, tak je možné je zjemnit. Metoda závisí na typu jizvy. Více na téma hojení jizev najdete zde: ************************ A na téma korekce jizev zde: *************************

Přeji vám hezký večer,

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Biolamp SOLARIS
Biolamp SOLARIS
Žádné recenze
6. 1. 2018
Dobrý den,
ano, lze použít biolampu. Podívejte se prosím do hodnocení na profilu Biolamp Solaris. Na fotkách uvidíte účinek a jizvě po měsíci a půl po operaci.
Hezký den
Vilem Roubicek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 6. 1. 2018
Nejlepší je frakční CO2 laser- asi ideál, účinnější je erbiový laser a existuje spousta dalších variant (třeba PDL laser) ale museli bychom Vás vyšetřit- kontakt na kolegyně z dermatologie je na ********
Doc.Šmucler
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
jizvy mohou být méně nápadné, ale úplné odstranění nečekejte, lze užívat: biolampu, nebo měkký laser, v kombinaci s tapem na jizvy- koupí se v lékárně, speciálním gelem nebo mastí na jizvy- rovněž v lékárně, a rozhodně jsou vhodné tlakové masáže- provádí se pouhým stisknutím jizvy na 30 vteřin několikrát za sebou denně, prst nesmí po jizvě jezdit!!!, nicméně každá jizva má potřebný čas k vyzrání a to je nejméně 3-4 měsíce než začně světlat a oploští se, hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Korekce jizev

ajinac307186
ajinac307186
8. 9. 2015 · Poslední odpověď: 21. 9. 2015

Dobrý den, ráda bych se informovala o možnosti korekce jizev. Jedná se o jizvy na nohou po nepovedené liposukci 2 roky staré vzniklé špatným řezem. Jizvy jsou zapadlé, tahají mi okolní kůži. Po opakované aplikaci frakčního laseru před 4 měsíce navíc zfialověly a i místa okolo. Prosím, jak se co nejvíce přiblížit k jejich odstranění? Jaký laser či další metody mi doporučíte? Platím zlatem :-)

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,

naše klinika vám může nabídnout kombinaci laseru Fotona, biostimulačního laseru a frakční mikrojehličkové radiofrekvence. Jizvy díky těmto metodám dokážeme krásně zredukovat. Konzultace provádíme bezplatně.

S pozdravem
Petra Clinic

Korekce jizvy laserem

HanaV
23. 10. 2020 · Poslední odpověď: 27. 10. 2020

Jsem 7 týdnů po reoperaci jizvy (excize v obličeji) a byl mi doporučen leser-Co2 a Plexr laser. Není to moc brzo od operace? Raději se ještě obracím o názor dalších odborniků. Děkuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum
5 adres v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 28. 10. 2020
Dobrý den,
abychom se mohli vyjádřit k řešení Vašeho problému, je nutno jizvu posoudit klinicky, poté zvolíme optimální metodu - biostimulační laser, kryoterapie, CO2 laser, plasmový regenerátor (Plexr).
V případě zájmu se na nás můžete obrátit.
MUDr. Radek Pavlíček, Dermacentrum

Jak se zbavit jizvy po augmentaci 8 měsíců

Lucia719474
Lucia719474
8. 8. 2019 · Poslední odpověď: 12. 8. 2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat a poprosit o nějakou radu. Jsem 8 měsíců po augmentaci jsem velice spokojená ale spousta žen tu píše jizvy nemají skoro vůbec vidět já mám 8mesicu po a jizvy mi bohužel moc nezmizely. Nějaké rady slušnosti prosím?? Nebo třeba leaser?? Má někdo zkušenost moc vám všem děkuji za odpověď

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 12. 8. 2019
Nejlepší odpověď
jedná se metodu, kdy se vám odebe krev, ta se zcentrifuguje a zpět, přímo do jizvy se aplikuje krevní plasma. Ta jizvu naruší, zároveň krevní destičky na sebe nalákají další buňky imunitního systému, které přetvoří kolagenové vazivo v jizvě. Enzymová terapie působí tak, ze se přímo enzymem rozpouští kolagen v jizvě a fibroblasty na to reagují novotvorbou, která už je daleko esteticky příznivější. Je potřeba asi 3-5 aplikací, každá stojí vva 150é Kč. pokud chcete, mohu vám poslat fotku před a po
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2020
Kryolipolýza
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 4. 2018
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 2. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2015
Laserová epilace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 5. 2007
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 12. 2013
Odstranění strií
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2018
Jizvy po akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2015
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 1. 2023
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 3. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi