Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Fungují prášky na zvětšení poprsí?

majawww
10. 8. 2011 · Poslední odpověď: 21. 12. 2013

Dobrý den, našla jsem si na internetu pár prášků na zvětšení poprsí. Z diskuzí jsem objevila HERBUST že účinkují cca 4-6 měsíců kompletí výsledek. Nemáte s těmito nebo jinými tabletami nějaké zkušenosti? Plastickou operaci nehodlám postupovat a je to drahá záležitost. Tyto prášky zvětší poprsí o 1-2 šísla což by mi úplně stačilo, vzhledem k tomu že nemám ani 1čky. Děkuji za odpověď a jestli mohu poprosit odpodědi na email tajemna89@seznam.cz

Reklama

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 18. 1. 2013
Nejlepší odpověď
Dobrý den, myslím, že podobné preparáty jsou jen opravdu zbytečně vynaložené investice z Vaší strany, tato reklama je postavená na tom, že každý má z operace strach, tak proč si nepomoci jen pilulkami( a tím nemyslím hormonální antikoncepci)...hodně podobná situace je i s tabletami na zaručené zhubnutí- 14 dní a 25 kg dole...zde opravdu záleží na koncovém uživateli a jeho smyslu posoudit pravdivost této informace....
S pozdravem...
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den.Pokud vám můžu doporučit žádné prášky na zvětšení prsou nekupujte nefungují.. Je to pouze tahání peněz z kapes . Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 17. 1. 2013
O hormonální antikocepci a jejím účinku na zvětšení prsou se tu už opakovaně psalo.K výše uvedeným tabletám na zvětšení poprsí jen malá poznámka - viděl jsem v časopisech i reklamu na čaj, který zaručeně zvětší prsa .... a prodával se ....co dodat ! Je mnoho takových, který chtějí vydělat peníze na jiných za každou cenu a využijí k tomu cokoliv. To je třeba vzít na vědomí a v podobných případech se nenechat ovlivnit pocity, ale hlavně zvážit rozumem realitu dané věci. Plastická chirurgie nyní zcela nově nabízí zvětšování prsou vlastním tukem a nyní navíc, dokonce zvětšení prsou vlastním tukem obohaceným o vlastní kmenové buňky, což zvyšuje efektivitu zákroku. Toto se ukazuje jako velmi dobrá další varianta pro zvětšení prsou, aniž by bylo nutno použít tělu cizí materiál - silikonové implantáty. S pozdravem prim.MUDr.Otakar Lucák,Klinika plastické chirurgie Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 7. 7. 2012
Dobrý den, myslím, že pisatelka s nickem Mina vystihla poměrně z vlastní zkušenosti přesně k čemu jmenované preparáty jsou.....
S pozdravem....
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 7. 7. 2012
Naprosto souhlasim,devcata:)))!!!
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 8. 2011
Kdyby byly tyto léky plně funkční, pak my neoperujeme....
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 10. 8. 2011
Dobrý den. Ne, 1 000x NE. Remeš
Praha . 10. 8. 2011
Dobrý den, pokud by toto bylo tak jednoduché asi by výrazně ubylo operací. Tabletky nedoporučujeme a nemáme s nimi ani žádné zkušenosti. dr,Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 10. 8. 2011
Jediné prášky, které u některých žen prsa zvětšují, pokud je mi známo, jsou některé antikonceptiva. V tom by Vám mohl nejlépe poradit Váš gynekolog. Ostatní tablety, ale dokonce jsem viděl reklamu na čaje zvětšující prsaa, je jen taháním peněz z kapes důvěřivých žen. Přeji pěkný den prim.MUDr.Otakar Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 3. 2023
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 10. 2016
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 3. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2007
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 11. 2012
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2015
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 12. 2013
Zvětšení prsou
33 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2012
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 3. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi