Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserová léčba akné - příliš krátká doba použití laseru?

MarkyH
18. 2. 2021 · Poslední odpověď: 19. 2. 2021

Dobrý den,

měla bych na Vás dotaz. Snad od 12 let trpím na akné. Po pubertě se to lehce zlepšilo, ale stejně to není žádná sláva (lehčí až střední forma akné - dle paní dermatoložky). Zkusila jsem snad vše (kromě laseru a antibiotik, antibiotika na akné jsem vždy odmítala). Momentálně jsem doufala, že by to mohl vyřešit laser, který jsem ještě nezkusila a četla jsem na to vždy dobré ohlasy a recenze.

Na jedné klinice jsem byla vždy na laseru smoothbeam a poté na laseru spektra VRM. Oba dva lasery vždy v jedné návštěvě. Dohromady jsem již na laseru byla 3x, vždy po měsíci. Avšak nevidím vůbec žádný rozdíl.

Teď jsem se dočetla, že by zákrok měl trvat 20 - 40 minut (na jiných stránkách), je to pravda? Hned poprvé jsem se divila, že byla paní doktorka hrozně rychle hotová. Na každém laseru jsem strávila max. 2 - 3 minuty. Zpětně mi to přijde divné. Je možné, že kvůli tomu nevidím žádné výsledky?

Mockrát děkuji za odpověď. Do léčby akné jsem již dala hromadu peněz a mrzí mě, že to na pleti nejde poznat.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 19. 2. 2021
Dobrý den,
možná pro Vás bude vhodná kombinace s jinými zákroky. Doporučuji zkonzultovat osobně, takto na dálku bez vyšetření se nelze přesně vyjádřit.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Klinika YES VISAGE
ABClinic Art & Beauty
Praha . 19. 2. 2021
Dobrý den,
laserová ošetření akné jsou obvykle rychlá, ale trvají 20–30 minut.
Podle toho co píšete se domnívám, že Váš problém s akné vyžaduje spíše trvalé nekosmetické lékařské řešení nežli laser.
Rád Vám samozřejmě takovéto řešení, po osobní konzultaci a vyšetření, předložím. Domluvte si termín konzultace se mnou a rádi Vás na naší klinice přivítáme.
S pozdravem,
Dr. Alberto Leguina-Ruzzi MD. PhD
Dermatolog, estetická dermatologie
ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
důvodem proč nefunguje tato léčba nemusí být délka laserového ošetření, ale může to být tím, že vaše pleť potřebuje léčbu kombinovat. Na naší klinice metody při tomto problému kombinujeme třeba s mezoterapií, peelingy, aj. S tímto postupem pak máme vynikající výsledky! Pokud byste chtěla přijít na konzultaci, můžete se k nám objednat.

S pozdravem
Tým Medical Institute Care s.r.o.

Související dotazy

Jak léčit akné v dospělosti

Vodova
Vodova
5. 10. 2020 · Poslední odpověď: 11. 10. 2020

Dobrý den, je mi 24 let a od 13 let mě trápí akné, které neúspěšně deset let léčím, navštěvovala jsem dva různé dermatology, vyzkoušela jsem snad všechno od přípravků z drogerií, babských rad, dělané masti z lékárny, Zineryt, Akneroxid, Dalacin, Roaccutane - (který zabral, ale nebylo možné užívat dlouhodobě), přes změnu životosprávy, zdravého stravování. Nakonec jsem se objednala na chemický peeling, paní doktorka byla sice velmi milá ale já po 4 návštěvách odcházela bez efektu. O pleť se starám, nenosím makeup, každý večer ji čistím, používám séra a jsem bezradná. Děkuji

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum
5 adres v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 13. 10. 2020
Dobrý den,
určitě najdeme nějaké řešení, nález je nutno posoudit klinicky, poté zvolíme optimální řešení - IPL, modré světlo, celková terapie, laser....
V případě zájmu se na nás můžete obrátit.
MUDr. Radek Pavlíček, Dermacentrum

Odstranění jizev po akné přístrojem Anthelia

Martina2222
13. 11. 2020 · Poslední odpověď: 17. 11. 2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenost s přístrojem Anthelia na jizvy po akné na tváři. Daná klinika mi napsala, že tento přístroj udělá lepší výsledky než frakční laser. Moc tomu nevěřím, tak by mě zajímala vaše zkušenost. Bojím se, abych tam nechala X tisíc a výsledek nikde. Děkuji moc!

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum
5 adres v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 17. 11. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
Anthelia je jeden z mnoha IPL přístrojů, mj. záleží na výkonu a optimalizaci dávky. U nás pracujeme se silným a kvalitním Přístrojem M22 firmy Lumenis, který je špičkou mezi IPL přístroji. Navíc je vybaven speciální koncovkou pro terapii akné - tzv. modrým světlem, které je pro léčbu akné optimální. Co se týče jizviček, lze použít microneedling s následným LED infračerveným světlem Smartlux - vynikající efekt.
V případě zájmu se na nás můžete obrátit.
MUDr. Radek Pavlíček, ved. lékař
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 2. 2022
Jizvy po akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 1. 2018
Léčba lupénky
Žádné odpovědi
Laserové odstranění rozšířených žilek
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 7. 2012
Odstranění pigmentových skvrn
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Laserová léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 3. 2021
Radiofrekvence
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 7. 2023
Léčba akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2022
Jizvy po akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 5. 2020
Korekce jizev
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi