Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Co s chloupky na prsou?

Uzivatel
2. 11. 2007 · Poslední odpověď: 6. 11. 2007

Dobrý den, je mi dvacet let a hrozně mě trápí chloupky na prsou. Od puberty mi rostou tmavé chlupy kolem bradavek. Jelikož mě to hodně trápí odstraňuji je buď žiletkou nebo je vytrhávám pinzetou. Hrozně mě to trápí, chtěla bych nějakou metodu,která mě zbaví problému na trvalo. Co je vhodné? Je možné postopit laserové odstranění? Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 6. 11. 2007
Samozřejmě,doporučuji to.Zdraví dr vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 5. 11. 2007
Dobrý den, na naší Klinice GHC provádíme redukci ochlupení pomocí moderního přístroje AESTHERA. Jedná se o rychlou a bezbolestnou metodu za pomoci vakua a modrého světla. Před ošetřením je nutná konzultace s naší dermatoložkou, která určí, zda je pro Vás tato metoda vhodná. Objednat se můžete na tel. recepce: nebo. S pozdravem za Kliniku GHC Zuzana Škvorová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
České Budějovice . 5. 11. 2007
Netrapte se, okolí prsních dvorců je zcela běžně ošetřovaná lokalita depilačním laserem.
Eva Ondráčková
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
3. 11. 2007
Dobrý den, jedná se skutečně o zcela běžný zákrok, další informace jsou na, Pavel Janda.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Markéta Lorencová
Žádné recenze
Brno . 3. 11. 2007
Dobrý,je možno postoupit laserové odstranění chloupků,je to zákrok velmi účinný a častý.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 2. 11. 2007
Dobrý den, laserová depilace této lokality je opravdu velmi častá, doporučujeme objednejte se na vstupní konzultaci do nějakého laserového centra. Tato depilační metoda je je velmi účinná. podrobné informace o laserové depilace najdete např. na
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová epilace
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 9. 2007
Laserová epilace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 11. 2019
Laserová epilace
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi