Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou injekcí (22 let)

Daniela44540
15. 5. 2010 · Poslední odpověď: 27. 1. 2012

Dobrý den

Je mi 22 let a chtěla bych se zeptat,zda se u Vás dá formou injekce zvětšit prsa?Chtěla bych si nechat zvětšit prsa,ale ne plastikou.Děkuji za odpověd.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 25. 5. 2010
Dobrý den,

klinika plastické a estetické chirurgie Medicom VIP je jedinou privátní klinikou v České republice, která provádí zvětšování poprsí i bez použití nejmodernějších prsních hmot či výplní, a to s použitím vlastních kmenových buněk získaných z přebytečného podkožního tuku. Při této metodě - AUTOAUGMENTACI - oddělíme z tumescentní liposukcí odsátého tělesného tuku čisté kmenové buňky. Tyto buňky se poté smíchají s kvalitními tukovými buňkami, při dvojnásobné koncentraci kmenových buněk a díky kmenovým buňkám dojde k vlastnímu obnovování tukové tkáně po autoimplantaci. Tzn., že se buňky začnou v poprsí přirozeně vyživovat. Zvětšení probíhá bez narkózy a časově náročné rekonvalescence. Nikdo na ženě nepozná podstoupení operace, neboť na prsou nezůstanou žádné jizvičky. Prsa jsou přirozeně měkká, kmenové buňky se stanou trvalou součástí poprsí. Zcela odpadá riziko kapsulace či negativní reakce organismu na cizí hmoty. Preventivní prohlídky UZ, mamografem apod. jsou možné jako u přirozeného poprsí.
Prsa lze samozřejmě zvětšovat i injekčními výplněmi, ty se ale cca do roka vstřebají. Pak je nutné zákrok opakovat.
Autoaugmentace - trvalé zvětšení poprsí kmenovými buňkami je tralé. Zvětšení je o cca 200 ml. = cca jednu velikost.

S pozdravem,
Prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 17. 5. 2010
Dobrý den,
prosím, zašlete foto a Vaši představu a my Vám poskytneme více informací.
Zdraví prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 5. 2010
Opravdu nejde. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 16. 5. 2010
Tato technika zvětšování prsou pomocí " injekce" se dle mého soudu dá nazvat pouze jako : "modní výkřik". V tomto případě se spekuluje s emocemi pacientů - strachu z operace, nechtít mít silikonový cizí materiál v těle a nemít žádné jizvy. Jistě, jsou to logické požadavky. Je si ale třeba ucědomit, že materiál, kterým se materiál injekcí do prsou vpravuje má přechodný velmi krátký efekt a vzhledem k tomu jsou finanční náklady naprosto nepřiměřené.Dle mého osobního názoru je včšak nejkontroverznější na tomto zákroku zejména ten fakt, že aplikovat injecí cokoliv do prsou není není z bezpečnostně-zdravotního pohledu tou nejrozumnější cestou. Nicméně definitivní rozhonutí je pouze na Vás.Zdravím MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Modelace v nízkém věku, bezdětná

monas850214
20. 2. 2020 · Poslední odpověď: 7. 5. 2020

Je mi 21 let, děti jsem neměla a ani jsem výrazně nezhubla, přesto vypadají moje prsa takto. Moc mě jejich vzhled trápí a ráda bych podstoupila modelaci. Děti neplánuji dřív než za 5-10 let a přijde mi zbytečné čekat. O jizvách vím a o zákroku mám rovněž načteno. Doporučili byste mi do toho jít ?

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 2. 2020
Mnoho pracovišť Vás zve na konsultaci. Je dobře vědět, že metodika mastopexe, jak se operace pro Vás názývá by měla být taková, aby se nepoškodily mlékovody. Na to se na pracovištích ptejte. Nutno ještě dodat, že vývoj Vašich prsů nemusí být ještě u konce. Někdy vývoj jedince končí až ve 23 letech. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Tyto operace provádím více než 25 let. Na konsultaci se můžete objednat na ********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Modelace malých prsou

Orcasea
8. 11. 2020 · Poslední odpověď: 10. 11. 2020

Dobrý den, podařilo se mi hodně zhubnout, mám z toho radost ale prsa vypadají strašně. Dá se i u takovýchto malých prsou udělat modelaci bez implantátů, aby prsa vypadala zase pěkně? Děkuji mnohokrát za odpověď.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
i objemově malá prsa lze zmodelovat do velice příznivého tvaru.
S pozdravem
Ivo Menšík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2012
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Modelace prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 9. 2017
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 11. 2007
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2024
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2020
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2012
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 4. 2017
Rekonstrukce prsu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 5. 2010
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 3. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi