Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Botulotoxin a solarium

Kaola
Kaola
1. 2. 2016 · Poslední odpověď: 2. 2. 2016

Dobry den, vcera jsem byla na aplikaci botoxu do cela..byl to jen dopich dvou jednotek po aplikaci pred tremi tydny... Jeste vcera vecer jsem byla na solariu :-( .. Nebylo mi receno, ze se to nesmi.. Jen ze nemam lehat a predklanet se.. Ze se nema solarium po aplikaci jsem zistila az po opalovani... Co ted muzu ocekavat za reakci? Dekuji za odpoved..

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
2. 2. 2016
Možnost pigmentace v místě vpichu a minimální účinek zde je ale dávka je tak malá, že to spíše neočekávám.
Vybírejte si lékaře, kde jste 100% informováni, nejlépe písemně.
MUDr.J.Kačírková Medilip
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

pokud jste nenavštívila solárium bezprostředně po aplikaci, ale dejme tomu až po 2 hodinách a solárium bylo vertikální, neměl by být s účinkem samotného botoxu problém. Problém by však mohl nastat se zpigmentováním vpichů, pokud nebyly dobře chráněné UV faktorem. V případě potřeby si u nás na klinice dokážeme s pigmentovými skvrnami hravě poradit.

Pěkný den!
EVA CLINIC s.r.o.
2 adresy v Královéhradecký kraj, Pardubický kraj... . 2. 2. 2016
Dobrý den, může se Vám vytvořit pigmentace v místě vpichu, pokud se po něm udělala modřinka. Fungování botoxu by byt narušeno nemělo, pokud jste nesla bezprostředně po aplikaci.
S pozdravem
Havlova Eva MUDr.
Eva Clinic estetické studio
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 2. 2. 2016
Dobrý den, pokud jste byla déle než řekněme 3 hody od aplikace nestane se nejspíš nic a botulotoxin bude fungovat normálně, ale vpichy se opravdu mohou zbarvit a vytvorit "pseudopihy"
Dobrý den,

může se stát, že Botox nebude fungovat. Dokonce jsem se 2x v historii setkala s pigmentací, která se v místě objevila.

S pozdravem MUDr. Tatiana Štyrkunová

Klinika Mediestetik, Senovážné *********- tel.: ***********- ***********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2016
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 11. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi