Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Obřízka - zůstalo mi hodně předkožky

Pavel294406
Pavel294406
2. 8. 2015 · Poslední odpověď: 7. 8. 2015

Dobrý den, Přibližně před více než měsícem jsem byl na obřízce - měsíc předtím ještě na frenuloplastice, která mi nepomohla a pro obřízku jsem tehdy nebyl. Měl jsem zúženou a dlouhou předkožku. Apeloval jsem tedy ještě na lékaře, ať mi sebere víc předkožky a řekl, že není problém. Nicméně výsledek je takový jako na fotce. Když jsem se doktora zeptal, jestli se jedná o částečnou nebo úplnou, odpověděl mi že o úplnou a že je potřeba kožní rezervy a že záleží na tom, jakou má kdo erekci (nemyslím si že bych měl s ní nějaký problém) a že se to tedy špatně odhaduje. Poté co mi řekl že mám úplnou tak mi řekl že předkožka má být správně v polovině žaludu a že ji mám přetahovat - což je podle mě oxymorón. Pokud mi prý vadí hrbolky, mám zkusit laser, protože další řezání by způsobilo ještě větší jizvu takže by se nic nevyřešilo. Chtěl bych se tedy zeptat na váš názor a celkově na výsledek operace. Podle mě je i nepovedená uzdička a celkově nerovná jizva. Doteď mažu mastí na jizvy. První 2 fotky jsou v klidovém stavu, poslední 2 při erekci. Díky za odpověď.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 2. 8. 2015
Nejlepší odpověď
V klidovem stavu se nejedna o uplnou obrizku, pri ni je viditelny cely zalud. Neni Je nutne jizvy rozmasirovat a po Te Je mozna uprava. Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 8. 2015
Moje metodika je trochu jiná, snažím se odstranit prakticky celý vnitřní list předkožky, protože, jak sám vidíte na fotu svého vlastního penisu za korunkou žaludu je ještě centimetrový lem vnitřního listu, který je nyní dost zřejmý. Ale po roce od výkonu se může celá tato situace přetřít - tkáň se přestaví a může vše vypadat celistvě a jizva a přechod nebude viditelný. Přebytek kůže tam je, ale provedené to není vůbec špatně. Při tzv. vysokých obřízkách, kde nezůstává ani trochu kůže navíc dochází k erekci, která pro nedostatek kůže bolí, kůže do penisu v erekci pak táhne šourek a nevypadá to kromě pocitu tahu navíc dobře. Vše uvidíte jak to bude po úplném vyzrání a zhojení jizev. Pak při osobním vyšetření Vám kdokoliv z nás dá úplné \"rozřešení\".
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 8. 2015
Oba kolegové mají pravdu, vydržte do roka od operace a pak uvidíte, pak budou jizvy "zralé" pro eventuální tzv. vysokou" obřízku.
Určitě se pak s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Prosím, hodnoťte naše příspěvky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážený pane, prohlédl jsem Vaše foto a přečetl text. Měsíc po operaci je velmi krátká doba- sotva se v této chvíli tkáně dohojily a nyní probíhá proces jizvení a přestavby jizevnatého vaziva. Toto období trvá idividuálně 6-12 měsíců. Teprve pak je možno hodnotit celkový výsledek operace a kvalitu jizev. Kůže po operaci musí zůstat poněkud volná, právě kvůli zachování bezproblémové erekce. Dále se bez vyšetření sotva mohu vyjadřovat, avšak myslím si, že byste měl akceptovat názor svého operatéra. Na jakoukoli operační revizi je předčasné myslet.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 8. 2023
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 7. 2021
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 7. 2020
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2016
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2018
Obřízka
Žádné odpovědi
Obřízka
26 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 8. 2018
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 10. 2015
Obřízka
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 11. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi