Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak moc lze pysky zmenšit?

rezzzy
11. 12. 2008 · Poslední odpověď: 7. 5. 2010

Dobrý den, je mi 20 let a mám problém s velkými stydkými pysky. Nevím, zda to může být dědičné,moje matka však má ten samý problém. Vzhled je opravdu neestetický, hodně se za to stydím. Při nosení kalhot často cítím, jak se mi odírají o lem nohavic mezi nohama... Malé pysky nejdou nijak "zastrčit" za velké stydké pysky, vždy vyčnívají, jsou do očí bijící nejen "na pohled zdola", ale i zepředu. Je mi to krajně nepříjemné před partnerem a něco jako nuda pláž je pro mě vyloženě noční můra. Proto mám otázku: Je operace jen určitým zmenšením netypicky velkých malých stydkých pysků, nebo mohu být klidná, že po jejím absolvování nebudou pysky tak nehezky vyčnívat alespoň při pohledu zepředu?

Studuji v Praze, ale pocházím z okolí Ostravy, proto bych dala nejraději přednost těmto lokalitám. Chtěla bych se také zeptat na cenu, jelikož z cenový intervalu v ceníku je pro mě (coby studentku) příliš abstraktní. Budu velmi vděčná za odpověď - děkuji mockrát.

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 5. 2010
Nejlepší odpověď
Já si dovoluji reagovat na příspěvek slečny Horákové, zvané "legni".
Víte Vy ve svých dvaceti letech nemůžete vědět ani stanovovat to, že je někdo ve třiceti méně rozumnější než ve dvaceti, protože jste ještě "jen" dvacetiletá. Vaše připomínka je úsměvná. Odpověď kolegyně Točíkové nebyla o věku jako takovém, protože, věřte, nebo ne, někteří dospělí si pozvou jako doprovod na cestě z operace i své nezletilé děti, takže pojem "někdo dospělý" znamená "komu je více než 18 let". Domnívám se ža právě Vaše připomínka o věku a to, že se Vás to bytostně dotýká napovídá právě tomu, že je vám opravdu jen 20 let. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 6. 5. 2010
To,že si pacienta-pacientku odveze někdo dospělý má být to,že v případě indispozice po cestě ji dospělý pomůže.Tato zásada se nevztahuje na věk.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 14. 12. 2008
Rezzzz,labioplastiku provádíme v lokální anesteze,případně doplněnou analosedaí.Po operaci u nás zůstáváte 3-4hod.Potom si Vás odveze někdo dospělý.Cena 8000-9000Kc.TOC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 14. 12. 2008
Milá Reezy,
na naší klinice je to velmi častý zákrok,za nic se nemusíte stydět.Zákrok se provádí pro Váš konfort v polospánku a druhý den jste propuštěna do dom. ošetření.Používáme stehy , které se již nyvyndavají a samy se vstřebají,Po zákroku budete zcela jistě spokojena jako většina mých klientek.
cena kolen 12 tis.
zdraví dr vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Petr Pícha
Praha . 12. 12. 2008
Zdravím, efekt velmi dobrý, ceny od 10 000 Kč.
V případě Vašeho zájmu se objednejte k Dr. Píchovi do GynCentra Praha Hloubětín.

Hezký den Dr. Pícha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 12. 12. 2008
Vážená slečno, operace této oblasti ve valné většině bývá opravdu velmi úspěšná a přináší velice dobré výsledky. Nerad však hovořím o pouhé "labioplastice", spíše bývá lépe provést skutečnou modelaci genitálu, která bývá esteticky i funkčně téměř dokonalá.Máte-li vážný zájem, objednejte se na konzultaci.
Zdraví
Dr Svoboda
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 12. 2008
Můžete si být jistá, že se po operaci nebudete muset stydět. Ceny operací se pohybují mezi 8 až 20 tisíci. Doporučuji však obrátit se na zkušeného atestovaného plastického chirurga, se zkušenostmi v této problematice. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2024
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2023
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 4. 2007
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 2. 2019
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 3. 2011
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 8. 2008
Zvětšení penisu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 9. 2010
Labioplastika
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 7. 2013
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 6. 2020
Vpáčené bradavky
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi