Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Labioplastika a časté záněty, infekce

Tina11
13. 6. 2021 · Poslední odpověď: 2. 2. 2022

Dobrý den, nechala jsem si dělat labioplastiku s maximální minimalizaci “malych” stydkych pysku (kvůli komplexu). Od te doby trpím častými záněty po koupání na koupalisti a snadným prochladnutim. Asi 2-4 do roka mám léky (i antibiotika) na zánět delohy, infekci močových cest nebo kvasinky... dříve jsem na to vůbec netrpěla. Je možné ze stydké pysky mají vlastně chránit a při jejich odstranění jsem více náchylná k všemožným bakteriím? Jestli to tak je, tak me na to nikdo neupozornil, čehož dost lituji.. Snad to pomůže dalším při rozmyšleni. Co byste v tomto případě prosím doporučili? Dá se něco vlastně dělat?

Děkuji předem.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 2. 2. 2022
Podstatná redukce malých stydkých pysků, případně jejich chybění není s velkou pravděpodobností příčinou Vašich obtíží. Studie, které se zabývaly tímto stavem vzniklým jak operací tak vývojově, neprokázaly zvýšenou incidenci zánětů pochvy, či dalších částí pohlavního ústrojí. Je možné, že v rámci hojení došlo k zánětu pochvy. Pochva je náchylná k zánětům a je zde dosti velká tendence ke vzniku zánětu chronického, který se velmi obtížně léčí. Ve Vašem případě bych doporučil dlouhodobou léčbu, aby se obnovila poševní imunita.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 22. 6. 2021
Dobrý den,
zmíněné potíže nemají s labioplastikou souvislost.

S pozdravem
MUDr. Hana Skeřilová
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 22. 6. 2021
Dobrý den,
tyto popisované potíže s labioplastikou nesouvisí. Spíše souvisí s nekvalitní vodou v koupališti a prochladnutím po koupání. Pokud na toto trpíte, po vykoupání byste se měla převléknout do suchých plavek, abyste neprochladla.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 2. 2022
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 7. 2012
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 2. 2024
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2020
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 3. 2014
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 11. 2009
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2022
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 5. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 5. 2022
Plexr
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 5. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi