Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Labioplastika - musí schválit můj gynekolog?

dasas644844
dasas644844
13. 2. 2018 · Poslední odpověď: 29. 2. 2020

Dnes jsem byla u své gynekoložky protože jsem objednaná na labioplastiku a potřebovala jsem potvrzení že jsem po gyn stránke v pořádku Gynekoložka byla nepříjemná, při otázke naco to vlastně jako chci kdyz podle ní to mám absolutně v pořádku jsem se málem rozbrecala. Je to léta pro mne především psych problém a také samozřejmě fyzickej. Dle slov plastickej chirurgicky jsem adept víc než vhodný. Dnes jsem odešla z ambulance sklmana a nepochopena. Je nutno tuhle operaci konzultovat nejdřív se svým gynekologem ??? Já jsem šla rovno na plasticku kliniku a zřejmě se to lekarke nelíbilo ....

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 29. 2. 2020
Gynekolog nic schvalovat nemusí!
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 14. 2. 2018
Konzultaci ani doporučení od gynekologa nepotřebujete,je to Váš problém,který je řešitelný.Operace je možná v lokální i celkové anesteze.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
setkala jsem se již vícekrát s nechápajícím postojem gynekologa k plánované labioplastice.
Jeho doporučení nepotřebujete.Jen by jste měla být po gynekologocké stránce v pořádku- bez zánětu.,aby hojení proběhlo bez problémů...zdraví drK
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 14. 2. 2018
Dobrý den vyjádření gynekologa není třeba - Jedná se o estetickou operaci. U nás plastiký chirurg provede vyšetření a konzultaci před zákrokem tedy není třeba gynekologické doporučení .
Děkuji Dr.Hokynková
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 14. 2. 2018
Dobrý den, vyšetření gynekologem nevyžaduji. Pokud Vás vyšetří plastický chirurg a zákrok doporučí není k tomu důvod.
S pozdravem dr. Horyna Pavel
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 14. 2. 2018
Schválení od gynekologa je nesmysl, rozhodně ho nepotřebujete.
Estetický tvar genitálu je jen a jen vaše záležitost.
Rozhodně ale doporučuji místo labioplastiky celkovou modelaci genitálu, výsledky jsou výrazně lepší.
Zdraví
Dr Svoboda
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 13. 2. 2018
Dobry den, operaci pysku nemusite konzultovat s gynekologem. Je to esteticka zalezitost, kdyz se pro to rozhodnete tak to podstoupite. Jenom hodne gynekologu ma k tomu zastaralej pristup. Kdyz to tak priroda zaridila tak neni co menit, kdyz to neni videt. Dr. Rohacova (plastickagynekologie)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 9. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi