Labioplastika - musí schválit můj gynekolog?

Labioplastika - musí schválit můj gynekolog?

DášaŠ  |  návštěvník  |  Praha
Dnes jsem byla u své gynekoložky protože jsem objednaná na labioplastiku a potřebovala jsem potvrzení že jsem po gyn stránke v pořádku
Gynekoložka byla nepříjemná, při otázke naco to vlastně jako chci kdyz podle ní to mám absolutně v pořádku jsem se málem rozbrecala. Je to léta pro mne především psych problém a také samozřejmě fyzickej. Dle slov plastickej chirurgicky jsem adept víc než vhodný. Dnes jsem odešla z ambulance sklmana a nepochopena. Je nutno tuhle operaci konzultovat nejdřív se svým gynekologem ??? Já jsem šla rovno na plasticku kliniku a zřejmě se to lekarke nelíbilo ....
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 119 odpovědí
  • 21 Likes
Dobry den, operaci pysku nemusite konzultovat s gynekologem. Je to esteticka zalezitost, kdyz se pro to rozhodnete tak to podstoupite. Jenom hodne gynekologu ma k tomu zastaralej pristup. Kdyz to tak priroda zaridila tak neni co menit, kdyz to neni videt. Dr. Rohacova (plastickagynekologie)
MUDr. Svatopluk Svoboda  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha, Kolín
  • 767 odpovědí
  • 30 Likes
Schválení od gynekologa je nesmysl, rozhodně ho nepotřebujete.
Estetický tvar genitálu je jen a jen vaše záležitost.
Rozhodně ale doporučuji místo labioplastiky celkovou modelaci genitálu, výsledky jsou výrazně lepší.
Zdraví
Dr Svoboda
MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha, Ústí nad Labem
  • 544 odpovědí
  • 172 Likes
Dobrý den, vyšetření gynekologem nevyžaduji. Pokud Vás vyšetří plastický chirurg a zákrok doporučí není k tomu důvod.
S pozdravem dr. Horyna Pavel
Arte Clinic Brno  |  Premium member  |  Brno
  • 109 odpovědí
  • 110 Likes
Dobrý den vyjádření gynekologa není třeba - Jedná se o estetickou operaci. U nás plastiký chirurg provede vyšetření a konzultaci před zákrokem tedy není třeba gynekologické doporučení .
Děkuji Dr.Hokynková
editw  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Zdravím, popravdě Já měla úplně to stejné. Ale stojím si za svým. Je to moje tělo, mé rozhodnutí. Můj mindrák. Jdu do toho i přes nesouhlas mého gynekologa. Držte se ;)
MUDr. Lucie Kučerová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Brno
  • 110 odpovědí
  • 15 Likes
Dobrý den,
setkala jsem se již vícekrát s nechápajícím postojem gynekologa k plánované labioplastice.
Jeho doporučení nepotřebujete.Jen by jste měla být po gynekologocké stránce v pořádku- bez zánětu.,aby hojení proběhlo bez problémů...zdraví drK
MUDr. Janka Točíková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 754 odpovědí
  • 80 Likes
Konzultaci ani doporučení od gynekologa nepotřebujete,je to Váš problém,který je řešitelný.Operace je možná v lokální i celkové anesteze.
Související recenze a zkušenosti
Pan doktor má zlaté ruce i srdce
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)
  Spokojený/á
Pan doktor má zlaté ruce i srdce, hned po prvním setkání ze mě opadl strach ze zákroku a i malé pochybnosti byly pryč. Profesionální i lidský přístup, úžasný výsledek a veliké poděkování. Pokud... Více 
Výsledek podle mých představ
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)
  Spokojený/á
Operaci jsem podstoupila v 1. kolínském sanatoriu u pana doktora Svobody. Pana doktora Svobodu mohu doporučit všem, kdo chtějí tento zákrok podstoupit. Výsledek operace je naprosto perfektní a... Více 

Poraďte se s odborníkem v oboru Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Související videa

Rizika labioplastiky

23.9.2014

Jak ovlivňuje operace labioplastiky sexuální život pacientky? Jaká jsou nejčastější rizika operace malých stydkých pysků? Proč tato... Více 

Doktor ve Vašem okolí