Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zúžení malých stydkých pysků

klara_596
20. 9. 2021 · Poslední odpověď: 29. 9. 2021

Dobrý den, před 2 lety jsem absolvovala redukci malých stydkých pysků pro výraznou hypertrofii. Výsledek však zcela nenaplnil má očekávání. Došlo k jejich zkrácení (viz stehy na fotce) tak, že při stání přes velká labia již téměř nepřesahují, ale nadále přetrvává jejich celková objemnost, výrazná "čepička" přes klitoris a kožní duplikatury. Velikost labií dokonce poměrně výrazně fluktuuje s cyklem, kdy umí v některé dny otéct a být objemnější. Stav mi nezpůsobuje žádné fyzické problémy, ale zato výrazné potíže se sebevědomím a nejistotu v hledání partnera, protože mám nepříjemný pocit z toho, že by mě tam viděl někdo nový. Tím, že chci reoperaci absolvovat, jsem si tedy jistá. Nyní však hledám takového plastického chirurga, který mi dokáže slíbit co nejpřirozenější a nejdrobnější vzhled malých stydkých pysků i při této konfiguraci. Z fotek nalezených na tomto webu mám totiž pocit, že spíše než šířka se u labia minora většinou řeší délka a tak nevím, kolik chirurgů má reálně s řešením tohoto stavu zkušenosti. Za předchozí operaci jsem zaplatila 23 tisíc a nedočkala se požadovaného výsledku, nerada bych tedy chybu opakovala. Předem děkuji za vaše odpovědi a případná doporučení na kliniky, kde operaci podstoupit (preferuji Brno, ale za kvalitní prací klidně přicestuji).

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 29. 9. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den, ano, chirurgicky jde dále zúžit malá labia, především další resekcí kůže podél klitorisu. Má to však i svá úskalí v podobě snížení citlivosti. Také je potřeba vědět, že mnoho - asi 50% mužů (pravděpodobně i žen) naopak oceňuje větší malá labia, domnívám se, že vaše trápení je zbytečné, pustil bych se s čistou hlavou za novým partnerem. Nicméně, opakuji, operační řešení je možné. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Dobrý den, stav je nutno posoudit při osobní konzultaci. Samozřejmě je možné jak zkrácení, tak zúžení malých labií, a to redukcí hladkého svalu. V případě převisu v oblasti klitorisu se provádí tzv. hudoplastika. Hezký den. MUDr. Podkalská Sommerová, plastická chirurgie KS clinic, Bzenec.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 28. 9. 2021
Dobrý den,
vaše labia vypadají přirozeně a jsou normální velikosti. Pokud byste chtěla mít labia ještě menší, je to samozřejmě možné, operaci je možné opakovat.
Nevím, jaké máte představy. Některé ženy dávají přednost menším labiím přirozené velikosti, některé chtějí mít labia velmi malá, téměř nepřirozeně malá.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená slečno, principem labioplastiky je redukce tkáně a to tak, aby velké a malé stydké pysky byly přibližně v rovině. Z fotografií mám dojem, že tento obecný princi operace byl dodržen. Je mi jasné, že Vás Vámi popisovaný problém psychicky trápí. Avšak také se domnívám, že se nemusíte až tak trápit, při vyšetření, případně za jistých jiných "okolností" by mě ani nenapadlo, že máte nějaký problém. Případná úprava by asi byla možná jedině nějakým dalším chirurgickým zákrokem, bez záruky, že se zcela splní Vaše očekávání. V tom případě zkuste, v rámci konzultačních vyšetření navštívit ta pracoviště, která operace v této oblasti inzerují. K operaci se nepřikláním. Berte, prosím, můj text jako radu a zkuste problém hodit za hlavu.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2019
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 1. 2010
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 3. 2019
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 6. 2016
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2017
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 6. 2020
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 3. 2018
Odstranění tetování
Žádné odpovědi
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 4. 2007
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi