Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Atrofie stydkých pysků

monako
9. 1. 2010 · Poslední odpověď: 13. 1. 2010

Dobry den,mam artrofii velkych stydkych pysku,chtel bych je vyplnit ale prosím o radu jakym materialem a jaka je cena.Chtela by zakrok v lokalni anestezii(je li anestezie potreba).Jsem z Prahy.Dekuji za odpoved.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 13. 1. 2010
Vážená slečno,

objem a velikost velkých stydkých pysků ve smyslu zvětšení provádíme aplikací tukové tkáně do oblasti /tzv. lipografting/. Tuková tkáň se speciálním způsobem odsaje z podkoží vybraného místa na těle /nejčastěji hýždě nebo břicho/ a aplikuje se do příjmové oblasti. Protože se jedná o operaci v delikátní oblasti, poměrně značně zásobenou nervovými vlákny, doporučuji zákrok provést v krátké narkoze a s následnou 24 hodinovou hospitalizací. Teoreticky je možno operaci provést i ambulantně a v lokální anestezii, ale není to nic příjemného. Za operaci a vše, co s ní souvisí, účtujeme 20 tisíc Kč. Nezbytné je předoperační ko nzultační vyšetření, při kterém se vše do detailu prodiskutuje.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 1. 2010
Pokud se jedná o opravdovou atrofii, pak bude problém, že se Vám tam ani tukový transplantát nepřihojí a muselo by se to řešit jinak. Cenu lze stanovit až po konsultaci. Rozhodně si k tomu vyberte zkušeného plastického chirurga. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 11. 1. 2010
Velké stydké pysky zvětšujeme v lok. anesteze,ev. doplněné sedací,cena zákroku je 8000Kc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Petr Pícha
Praha . 11. 1. 2010
Zdravím, výplň se provádí vlastním tukem, zákrok je v celkové anestezii, cena zákroku 22 000 Kč.

Hezký den Dr. Pícha GynCentrum Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 10. 1. 2010
Nejvhodnější pro tuto oblast je vlastní tuk.Ceník a bližší informace na našich www stránkách Ke konzultaci se můžete objednat na tel.č.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Anestezie u labioplastiky

tazatelka
tazatelka
31. 3. 2018 · Poslední odpověď: 4. 4. 2018

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, podle čeho se volí typ anestezie u labioplastiky? Z diskuzních fór zde na estheticonu jsem zjistila, že jsou tři možnosti: lokální anestezie, analgosedace a nebo celková anestezie. Nikdy jsem nebyla operována a představa celkové anestezie mne dopředu děsí, zvlášť pokud by to nebylo třeba. Jsem asi výjimkou, ale lokální anestezie, by mi nenaháněla takovou hrůzu. Prý je nepříjemný první vpich, ale tím že se další injekce píchají již do znecitlivělých míst, dá se to vydržet. Je nějaký důvod, proč dát radši celkovou anestezii než lokální? Napadá mne, není nebezpečná lokální anestezie z důvodu, že pacientka musí ležet přes hodinu naprosto nehybně a chirurg manipuluje s ostrými skalpely zrovna v intimní oblasti, kde každý milimetr hraje roli a lehký pohyb operované by mohl mít fatální následky?

Děkuji mnohokrát za odpověď, tazatelka

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
99% pacientek operuji v lokální anestezii,žádné Vámi popisované nebezpečí nehrozí. S pacientkou normálně během operace komunikujeme a operace trvá v průměru 30 minut...Analgosedaci doporučujij jen u opravdu výrazně hypertrofických labií...zdraví drK

Je možná labioplastika na pojišťovnu?

tania98
tania98
20. 6. 2016 · Poslední odpověď: 25. 4. 2018

Dobrý den. Už od 12 mě trápí malé stydké pysky. Mám je o dost větší než by měly být a vadí mi jak v sexualním tak i normálním životě. Někdy se stane že o to ,,zavadím,, a pak to hrozně bolí. Různě po internetu jsem četla o labioplastice, ale je mi 18 a na takový zákrok nemám dostatek peněz. Šlo by to zařídit nějak přes pojišťovnu? Děkuju za odpovědi..

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 22. 6. 2016
dobrý den, pojišťovna hradí pouze jednostrannou labioplastiku při asimetrii labií. Jinak na našem pracovišti vyjde výkon na 8500 Kč. Klidně přijďte na konzultaci probereme co a jak
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2019
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 3. 2019
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 6. 2016
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2017
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 9. 2021
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 8. 2018
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 4. 2020
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Odstranění znamének
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2008
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 3. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi