Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Opalování po ošetření IPL

janicka86110304
27. 7. 2012 · Poslední odpověď: 20. 12. 2012

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na kontraindikace IPL světla - trvalá epilace. Co jsem takhle koukala na weby, tak jsem se dočetla, že není dobré když se po aplikaci opalujete. Jelikož pracujeme na stavbě baráčku jsem vystavěna slunečnímu záření každý den a pravidelně se mažu opalovacím krémem s faktorem 25 - daylong. Mám docela obavu, aby se mi i přesto neudělaly pigmentové skvrny na nohách, protože ty mám pořád venku. A další dotaz je takový, že ke konci sprna odlítáme na dovolenou na 15 dní do Egypta. Dovolená je již předem zaplacena a nestála malé peníze. Tak mám obavu ještě z toho, že tam to sluníčko bude prudší, tak zda se mi neudělají pigmentové skrvny i když se budu stále mazat. A zase si chci dovolenou nějakým způsobem užít. Mám z toho doopravdy obavu. Nerada bych měla na nohách nějaké skrvny. Proto Vás prosím o vyjádření k výše popsané situaci a radu, jak se mám zachovat na dovolené. Děkuji za Váš čas strávený nad mým dotazem

Hezký den Jana

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 20. 12. 2012
Vážená paní, po podstoupení trvalé epilace skutečně nesmíte vystavovat pokožku slunečnímu záření po dobu několika týdnů. Je nutné také používat krémy s ochranným faktorem ne menším než 50.
Salon Andělské krásy
Salon Andělské krásy
Žádné recenze
4. 8. 2012
Dobrý den,

z Vašeho dotazu bohužel není jasné, zda jste ošeteřní již podstoupila nebo nepodstoupila.
Pokud jste na IPL ošetření ještě nebyla, nechte si návštěvu až po dovolené až trochu "vyblednete".

Pokud jste na ošetření již byla, tak doporučujeme během pobytu v Egyptě na nohy opalovací krém s faktorem minimálně 50 a na přímém slunci si nohy chraňte dlouhými kalhotami.

Přejeme Vám příjemnou dovolenou
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová epilace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 6. 2020
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 5. 2007
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 1. 2010
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2012
Sklerotizace
Žádné odpovědi
Laserová epilace
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 6. 2013
Laserové odstranění rozšířených žilek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 9. 2009
Fotorejuvenace IPL
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 3. 2018
Laserová léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 12. 2012
Odstranění znamének
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi