Roztáhlé ušní dírky od náušnic

Roztáhlé ušní dírky od náušnic

Adél  |  návštěvník
Dobrý den, chci se zeptat, jestli jdou upravit vytahané ušní dírky od náušnic na znovu malé dírky. Dírky jsem si vytáhla v pubertě roztahovákama. Strašně ráda bych nosila opět moderní náušnice.
A ještě mě zajímá cena. Děkuji Adéla
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Praha
  • 28 odpovědí
  • 7 Likes
Dobry den, toto samozrejme jde krasne upravit, ceny neznam, drahe by to byt nemelo, specializuje se na to Simon Shemon z tattoo, piercing a body modification studia Hell v Poupetove, taky mi uz neco duravil a presival a dela to kvalitne. Na FB naleznete jeho prace. Samozrejme to budou umet i na ruznych klinikach, jde o cenu a cekacku, je mozne ze i v Hell.cz budete cekat dyl, ted je po lete sezona, lidi jsou hladovi na ruzne upravy svych telicek :-)
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 2567 odpovědí
  • 279 Likes
Dobrý den, rozšířenou dírku lze upravit, ale bohužel za cenu jizvy. Dr. Padera
MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 749 odpovědí
  • 57 Likes
Dobrý den, roztažená dírka upravit lze, v místě bude malá jizvička .
Arte Clinic Brno  |  Premium member  |  Brno
  • 114 odpovědí
  • 111 Likes
Dobrý den toto lze upravit za cenu malé jizvičky. Zákrok je prováděn v lokální anestezii .
Děkuji Dr.Šín
MUDr. Josef Kulhánek MBA  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 369 odpovědí
  • 106 Likes
Dobrý den,

lze upravit za cenu malé jizvičky, lépe je sešít a pak udělat nové otvory pro náušnice. Existuje i operační technika, která dírky zmenší a zpevní ale je náročnější na provedení a hojení. Rozhodně bych zvolil pokud ne pracoviště plastické chirurgie tak alespoň zdravotnické zařízení. tetovací studio zcela jistě nemá akreditaci ani oprávnění k provádění malých chirurgických zákroků.
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 5210 odpovědí
  • 1188 Likes
Já osobně si netroufám tvrdit, že tam bude "malá jizvička". Především se situace musí vidět. A pak lze orientačně posoudit, jako to bude vypadat. Většinou je ta "malá jizvička" vtažená. Já konkrétně se s tím dost piplám a cena se pak přiblíží až ceně operace boltců, protože to tak časově i vyjde. Rozhodně bych doporučoval obrátit se ne plastického chirurga s atestací.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
MUDr. Janka Točíková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 756 odpovědí
  • 86 Likes
Vytahané ušní dírky korigujeme běžně,cena oklo 2000Kc.
MUDr. Svatopluk Svoboda  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha, Kolín
  • 769 odpovědí
  • 30 Likes
Vážená slečno,
nechat se operovat v tetovacím centru je velký nesmysl.
Pro zkušeného plastického chirurga je tato operace standardní záležitostí, i když, jak říká Dr Tomášek, je to docela piplačka, aby byl výsledek dobrý.
Zdraví
Dr Svoboda
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Praha
  • 28 odpovědí
  • 7 Likes
Všechna úcta vůči odborníkům, ale prostě přesto existují letitou praxí podkutí lidi, kteří udělali desítky splitů jazyka, zrekonstruovali hromady vytahaných boltců, vymodelovali kopy elfích uší, vytvořili desítky krásných skarifikací. Pochybuju, že tohle někdo z vás pravidelně dělá, i když máte lejstro a lepší prostory. Šití vytahaného ucha není transplantace srdce.
Související recenze a zkušenosti
Míla
Operace uší (Otoplastika)
  Spokojený/á
P?edstavím se jako Míla. Ve svých 56 letech jsem se se svým úmyslem podstoupit operaci uší sv??ila nejbližším, ale s nadšením jsem se nesetkala. Já ale vím, že n?kdo, kdo si žádné podobné trauma... Více 
40 let, operace uší
Operace uší (Otoplastika)
  Spokojený/á
Hodnotím bez "emocí z kýženého výsledku" více než dva a půl měsíce po operaci - otoplastice uší. Přestože nejsem náctiletý, "dovolil" jsem si pro sebe tento zákrok a jak řeknou mnozí z těch, co jej... Více 

Související videa

Otoplastika – operace uší

11.11.2015

Velmi běžnou záležitostí zejména u dětí je operace uší. Není ale výjimkou ani u dospělých jedinců. Kromě odstávajících uší se dají... Více 

Video konzultace - Operace uší

11.8.2009

MUDr. Roman Kufa jednoduchou operací řeší celoživotní trauma z odstátých uší paní Míly. Líbí se Vám video? Staňte se naším fanouškem na... Více 

Související zákroky

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí