Roztáhlé ušní dírky od náušnic

Adél návštěvník

Roztáhlé ušní dírky od náušnic

Adél
Dobrý den, chci se zeptat, jestli jdou upravit vytahané ušní dírky od náušnic na znovu malé dírky. Dírky jsem si vytáhla v pubertě roztahovákama. Strašně ráda bych nosila opět moderní náušnice.
A ještě mě zajímá cena. Děkuji Adéla
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel návštěvník
  • 28 odpovědí
  • 7 Likes
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel  |  Praha
  • 28 odpovědí
  • 7 Likes
 |  Praha
Dobry den, toto samozrejme jde krasne upravit, ceny neznam, drahe by to byt nemelo, specializuje se na to Simon Shemon z tattoo, piercing a body modification studia Hell v Poupetove, taky mi uz neco duravil a presival a dela to kvalitne. Na FB naleznete jeho prace. Samozrejme to budou umet i na ruznych klinikach, jde o cenu a cekacku, je mozne ze i v Hell.cz budete cekat dyl, ted je po lete sezona, lidi jsou hladovi na ruzne upravy svych telicek :-)
Arte Clinic Brno Premium member
  • 97 odpovědí
  • 98 Likes
  • 97 odpovědí
  • 98 Likes
Dobrý den toto lze upravit za cenu malé jizvičky. Zákrok je prováděn v lokální anestezii .
Děkuji Dr.Šín
  • 156 odpovědí
  • 19 Likes
MUDr. Josef Kulhánek MBA  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 156 odpovědí
  • 19 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Dobrý den,

lze upravit za cenu malé jizvičky, lépe je sešít a pak udělat nové otvory pro náušnice. Existuje i operační technika, která dírky zmenší a zpevní ale je náročnější na provedení a hojení. Rozhodně bych zvolil pokud ne pracoviště plastické chirurgie tak alespoň zdravotnické zařízení. tetovací studio zcela jistě nemá akreditaci ani oprávnění k provádění malých chirurgických zákroků.
  • 4932 odpovědí
  • 1006 Likes
MUDr. David Tomášek  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 4932 odpovědí
  • 1006 Likes
Já osobně si netroufám tvrdit, že tam bude "malá jizvička". Především se situace musí vidět. A pak lze orientačně posoudit, jako to bude vypadat. Většinou je ta "malá jizvička" vtažená. Já konkrétně se s tím dost piplám a cena se pak přiblíží až ceně operace boltců, protože to tak časově i vyjde. Rozhodně bych doporučoval obrátit se ne plastického chirurga s atestací.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
  • 732 odpovědí
  • 64 Likes
MUDr. Janka Točíková  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 732 odpovědí
  • 64 Likes
Vytahané ušní dírky korigujeme běžně,cena oklo 2000Kc.
  • 753 odpovědí
  • 25 Likes
MUDr. Svatopluk Svoboda  |  Plastická chirurgie, Praha, Kolín
  • 753 odpovědí
  • 25 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha, Kolín
Vážená slečno,
nechat se operovat v tetovacím centru je velký nesmysl.
Pro zkušeného plastického chirurga je tato operace standardní záležitostí, i když, jak říká Dr Tomášek, je to docela piplačka, aby byl výsledek dobrý.
Zdraví
Dr Svoboda
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel návštěvník
  • 28 odpovědí
  • 7 Likes
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel  |  Praha
  • 28 odpovědí
  • 7 Likes
 |  Praha
Všechna úcta vůči odborníkům, ale prostě přesto existují letitou praxí podkutí lidi, kteří udělali desítky splitů jazyka, zrekonstruovali hromady vytahaných boltců, vymodelovali kopy elfích uší, vytvořili desítky krásných skarifikací. Pochybuju, že tohle někdo z vás pravidelně dělá, i když máte lejstro a lepší prostory. Šití vytahaného ucha není transplantace srdce.
Doktor ve Vašem okolí