Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Roztáhlé ušní dírky od náušnic

adel588685
adel588685
12. 10. 2017 · Poslední odpověď: 14. 10. 2017

Dobrý den, chci se zeptat, jestli jdou upravit vytahané ušní dírky od náušnic na znovu malé dírky. Dírky jsem si vytáhla v pubertě roztahovákama. Strašně ráda bych nosila opět moderní náušnice. A ještě mě zajímá cena. Děkuji Adéla

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 13. 10. 2017
Nejlepší odpověď
Vážená slečno,
nechat se operovat v tetovacím centru je velký nesmysl.
Pro zkušeného plastického chirurga je tato operace standardní záležitostí, i když, jak říká Dr Tomášek, je to docela piplačka, aby byl výsledek dobrý.
Zdraví
Dr Svoboda
MUDr. Janka Točíková
Praha . 13. 10. 2017
Vytahané ušní dírky korigujeme běžně,cena oklo 2000Kc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 10. 2017
Já osobně si netroufám tvrdit, že tam bude "malá jizvička". Především se situace musí vidět. A pak lze orientačně posoudit, jako to bude vypadat. Většinou je ta "malá jizvička" vtažená. Já konkrétně se s tím dost piplám a cena se pak přiblíží až ceně operace boltců, protože to tak časově i vyjde. Rozhodně bych doporučoval obrátit se ne plastického chirurga s atestací.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg.

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 13. 10. 2017
Dobrý den,

lze upravit za cenu malé jizvičky, lépe je sešít a pak udělat nové otvory pro náušnice. Existuje i operační technika, která dírky zmenší a zpevní ale je náročnější na provedení a hojení. Rozhodně bych zvolil pokud ne pracoviště plastické chirurgie tak alespoň zdravotnické zařízení. tetovací studio zcela jistě nemá akreditaci ani oprávnění k provádění malých chirurgických zákroků.
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 13. 10. 2017
Dobrý den toto lze upravit za cenu malé jizvičky. Zákrok je prováděn v lokální anestezii .
Děkuji Dr.Šín
Dobrý den, roztažená dírka upravit lze, v místě bude malá jizvička .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 13. 10. 2017
Dobrý den, rozšířenou dírku lze upravit, ale bohužel za cenu jizvy. Dr. Padera
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi