Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Z orlího nosu mám pršák

Uzivatel
4. 4. 2008 · Poslední odpověď: 27. 4. 2012

Dobrý den, před 6 měsíci jsem byla na operaci nosu. Původní tvar byl spíše "orlí typ" a nyní mám úplný opak tzn. extremní pršáček, zepředu dost otevřený, tak že je vidět do nosních direk a přepážka je výrazně vysunutá ven z nosu. Můj dotaz je, zda se dá prodloužit špička nosu nebo existuje-li jiné řešení, aby nos nebyl nepřirozeně zvednutý? Děkuji

Reklama

Související dotazy

Reoperace nosu - viditelná asimetrie

narine
16. 4. 2015 · Poslední odpověď: 17. 4. 2015

Dobrý den.Jsem tři roky po kompletní rhinoplastice a dost se trápím vzhledem nosu.Nos je křivý ,vybočený doleva,viditelná asymetrie špičky nosu,která podle mne dlouhá a bambulovitá.Misto aby došlo ke zjemnění obličeje,v realitě spíše opačný výsledek.Jsem rozhodnuta na reoperací(narovnaní,zúžení kostěné časti a korekci špičky nosu).Vždycky jsem snila o málem,hezkém nose,ale bohužel zatím se to nesplnilo.Doufám,že mne poradíte.Přikládám foto k posouzení. Přeji hezký den.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Děkuji za fotografie před operací, snad Vás potěším, Váš současný stav by měl jít upravit. Ale- jak jsem již psal, každá operace je zatížena teoretickými riziky komplikací a to se, evidentně stalo Vám. Tedy- zlepšení v budoucnu ano, avšak nelze čekat zázrak, mluvím tedy o zlepšení stavu, nikoli o dokonalém výsledku. Určitě by bylo dobré tuhle věc prodiskutovat s původním operatérem, případně s dalšími zkušenými plastickými chirurgy.
Mějte se hezky, Dr. V. Víšek, CSc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Plastika nosu nebo pouze kosti

Rackovan
4. 10. 2020 · Poslední odpověď: 20. 10. 2020

Dobrý den, zajímalo by mě, co všechno by se dalo na nose upravit, aby tvář působila jemněji. Zdali pouze odstranit “hrbol” nebo i korekce bambulky. Děkuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den, z jedné vaší fotografie, navíc pouze z profilu a k tomu ještě proporčně zkreslené se nelze adekvátně vyjádřit. Lze pouze konstatovat přítomnost hrbolu hřbetu nosního, který lze samozřejmě upravit. Obecně můžeme na nose upravit téměř vše, ale vždy je nutné vyvážit složitost a rizika dané korekce a její efekt a přínos. S pozdravem, Dr. Vidura

Zvětšení špičky nosu

asam813596
asam813596
13. 7. 2019 · Poslední odpověď: 19. 7. 2019

Dobrý den, je možné zvětšit špičku nosu? Myslím tím tak, že by se ,,povytáhla´´ směrem ven, aby nos působil větší. Děkuji.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Hezký den,
ano možné to samozřejmě je, většinou je nutná tzv. otevřená rinoplastika a vložení chrupavčitého transplantátu odebraného většinou z nosní přepážky. K určení konkrétní metody korekce je však nutná osobní konzultace se zhodnocením stavu a problému.
S pozdravem
Dr. Vidura R.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 1. 2020
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 1. 2024
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 1. 2008
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2022
Rhinoplastika
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 5. 2020
Rhinoplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 10. 2012
Septoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 11. 2013
Septoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 10. 2015
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 11. 2023
Septoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 12. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi