Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rhinoplastika a zmenšení prostoru mezi nosem a rtem

macuska32
21. 7. 2021 · Poslední odpověď: 27. 7. 2021

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Jsem po druhé operaci nosu, ale nejsem spokojená s výsledkem ani tvarem nosu ani velikostí nosu. Je možné dosáhnout velikost nosu jak je na obrázku ? A ještě bych chtěla zmensit prostor mezi rtem a nosem. Bylo by to možné? Můžete mi prosím odporučit nějakého doktora, který by byl ochotný opravit můj nos?

Děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 23. 7. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
doporučuji vše probrat na osobní a nezávazné konzultaci. U nás na klinice provádíme jak moderní operace měkkého nosu, tak kompletní rhinoplastiku.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 27. 7. 2021
Dobrý den,
operace nosu by se neměly provádět příliš často, hrozí špatné hojení s projizvení tkání, nemám vaše foto, takže nemohu posoudit konkrétně, ale hojení po operaci vyžaduje čas a to minimálně rok po operaci, mezitím je možné ev. přikládat dlahu na noc nebo provádět masáže nosu.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Plastický chirurg, Praha 2
Dobrý den, pokud Váš operatér již další korekce odmítá, pak se můžete obrátit s konzultací na jiného lékaře, zkušenosti s operacemi nosu mají lékaři kliniky Esthé, pak Dr Doležal v Praze, Dr Kufa v Praze, Dr Válka v Brně, dr Vřeský v Ostravě apod.
Operace nosu jsou složité co se týče predikce výsledku a také co se týče přesného naplnění požadavků. Proto si hlavně pořádně zkuste promyslet, co přesně s nosem chcete dělat aby nedošlo k nedorozumění. Nevím například, co myslíte pod požadavkem zmenšení prostoru mezi nosem a rtem. Ret je totiž připojen na nos, není. to jenom červená část rtu.

S pozdravem

M. Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená slečno, vynikajícím odborníkem na kosmetické operace nosu je v Brně Doc. Dr. J. Válka. Určitě Vám pomůže.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Zmenšení nosu - vymyzení jizev

sara924187
sara924187
12. 7. 2020 · Poslední odpověď: 31. 7. 2020

Dobrý den, před 14ti dny jsem podstoupila kompletni rhinoplastiku, včetně zmenšení nosnich dírek. Pod nosem mám řezy, které musely vzniknout, aby byl nos užší. Zajímá mě, zda tyto řezy srostou a zůstane po nich jizva nebo průřez pod nosem zustane tak jak na fotografii ? Děkuji předem za odpověď.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 31. 7. 2020
Dobrý den,
souhlasím s kolegy, doporučuji masírovat.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE

Deformita nosu po úrazu

vojtech123844373
vojtech123844373
24. 3. 2020 · Poslední odpověď: 26. 3. 2020

Dobrý večer Před dvěma lety jsem utrpěl zlomeninu nosu, konkrétně nosní kosti a k lékaři jsem nešel. Teď je kost rozšířená a posunutá dovnitř, a nos působí placatým dojmem. Bylo by možné tuto deformitu opravit do původního tvaru ?

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 3. 2020
Škoda, že jste tehdy nebyl na ošetření, dnes byste mohl apelovat na výkon hrazený zdravotní pojišťovnou, jako "nos po úraze". Takto nezvývá nic jiného než se obrátit s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Určitě půjde s nosem něco dělat, ale bude to ve Vaší režii.
Můžete se stavět také u nás.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi
Zvětšení rtů
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 12. 2021
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2019
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 3. 2018
Zvětšení rtů
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 6. 2021
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 1. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 4. 2022
Chirurgická rekonstrukce obličeje
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2018
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 4. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi