Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Povislá vrchní víčka a slzení z očí

Zdenka215083
7. 2. 2014 · Poslední odpověď: 22. 5. 2014

Dobrý den, chci se zeptat,už delší dobu mám problém z vrchními víčky.Pálí mě od toho oči,slzí mi,když řídím musím víc namáhat oči.Kam se s tím mám objednat? Nechci to z estetického hlediska,ale vadí mi to v práci.A zda je možné ,zda mi část uhradí pojišťovna.Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 22. 5. 2014
Dobrý den, operace horních víček je prospěšná jak z kosmetického tak z funkčního hlediska. Obecně tato operace není hrazena pojišťovnou. Zdravím Dr. Horyna Pavel
Derma Medical Clinic
Žádné recenze
Praha . 13. 2. 2014
Dobrý den, zvažte, zda ke zlepšení zdravotního hlediska nepřidat i to estetické a navštívit plastického chirurga. Cena operace horních víček se pohybuje okolo 10 tisíc a to je myslím únosná investice. Hezký den, Marcela Vobořilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 10. 2. 2014
Dobrý den

na podobné obtíže si střezuje řada pacientů, kteří přicházejí k plastickému chirurgovi k plastice hiorních víček. Valnou většinu těchto obtíží plastika horních víček zbaví.
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Žádné recenze
9. 2. 2014
Dobrý den,
dle detailní fotografie mohou za Vaše obtíže určitě povislá víčka. Zdravotní pojišťovna má poměrně přísná pravidla pro hrazení tohoto výkonu. Je třeba navštívit očního lékaře,který nechá provést vyšetření zorného pole a sepíše s Vámi žádost pro Vaši zdravotní pojišťovnu. Ta má pak 30 dní na vyjádření. Pokud budete mít schválení od zdravotní pojišťovny, tak je pak zákrok zcela na pojišťovnu. A zákrok může provést oftalmolog, který má na tento typ výkonu smlouvu s Vaší zdravotní pojišťovnou. Najdete i mnoho očních lékařů, kteří umí blefarosplatiku provést i po kosmetické stránce.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
Oční klinika OFTEX
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
FORMÉ Clinic
Praha . 8. 2. 2014
Dobrý den ,
dle bezvadné fotografie lze zhodnotit , že je pro Vás operace víček opravdu vhodná. V tomto případě chápu i slzení očí . Zákrok jim velmi uleví . Na naší klinice tento zákrok provádí velmi zkušený plastický chirurg s mnohaletou zkušeností.
Přece se jedná o obličej , promyslete , zda-li se nevyplatí finanční investice do plastické operace. Přijďte se k nám poradit.Konzultace je zcela zdarma a nezávazná. Cena víček ( horní nebo dolní ) je 9 500,- kč , lze samozřejmě na splátky.
V ceně je naprosto vše ( zákrok , kontroly , lékový balíček , speciální silikonový gel na krásné zhojení jizvy)
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat , ráda Vás objednám nebo zodpovím další dotazy.Krásný zbytek víkendu , Andrea Šifnerová.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den.Operaci očních víček provádí oftalmolog,, ten se snaží odstranit problém zdravotní, pokud se obrátíte na plastického chirurga ten se snaží navíc aby to vypadalo i z estetického hlediska správně a pacient byl spokojený.U plastického chirurga pojišťovna neproplácí ale dají se domluvit splátky. Zdraví Mudr Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 7. 2. 2014
Dobrý den, pokud by měla být hrazena operace očních víček zdravotní pojišťovnou,musí provést operaci oftalmolog, nikoliv plastický chirurg. Tedy je nutné se obrátit na očního lékaře. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 4. 2022
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 6. 2007
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 7. 2023
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 3. 2017
Operace očních víček
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 3. 2013
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 9. 2023
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 7. 2018
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 3. 2021
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi