Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Seprorhinoplastika krivejsi nos po sundaní dlahy

Anonymní
8. 9. 2022 · Poslední odpověď: 13. 9. 2022

Dobrý den. Prěd 17 dny jsem podstoupila septorhinopalstiku. Pred týdnem mi sundali dlahu a nos vypadal par hodin po sundani skvele, ale pak natekl a dále den ode dne je krivejsi. Mam na nem nejakou prohlubeň a jeste prohlubeň se strany zrejmne vytalcené od dlahy. Je normaĺní ze nos vypada hur a hur? Nemělo by se to naopak lepšit? Na klinice mě porad uklidnuji abych vydržela jeste tyden ale me to proste neda a musim se zeptat, protoze jsem z toho nestatna. Operater mi ani neřekl abych treba teda prelopovala nebo dlahu na noc ani masáže proste nic. Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 13. 9. 2022
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
dlahu je možné si dávat na noc po jejím sundání asi na dobu 2 týdnů, nebo pokud nemáte dlahu, je možné hřbet nosu vylepovat. Masírovat je obvykle možné asi měsíc po operaci. Hojení po rhinoplastice je poměrně dlouhé, obvykle až jeden rok. V oblasti hřbetu nosu se kůže uvolňuje a oblast špičky se " mačká", aby špička změkla. Masírovat stačí jednou denně, délka masáží je individuální. Pokud je špička nosu již měkká, nemasírujte ji, aby z ní nevznikla " bambulka".
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 3. 2013
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 9. 2009
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 4. 2022
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2022
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 6. 2009
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2019
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 4. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi