Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rhinoplastika komplikace?

Bali123
23. 6. 2022 · Poslední odpověď: 30. 6. 2022

Dobrý den, jsem 9. po rhinoplastice a dnes mi sundavali dlahu. Po sundání mám necitlivou jednu polovinu nosu a špičku nosu. Je to normální, nemohu mít trvale porušené nervy? A srovná se tento stav? Druhá věc je, že se mi jedna dírka při nádechu jakoby zúží, splaskne a tudíž se do no nenadechnu. Operatéra jsem vybírala pečlivě, velmi zkušeného a jsem u toho velice špatná a nervózní. Děkuji za odpověď B.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 30. 6. 2022
Dobrý den,
hojení je individuální a je velmi brzy po operaci. V případě jakýchkoliv pochybností se obracejte na svého operatéra, který Vám vše vysvětlí.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 28. 6. 2022
Dobrý den,
jste velice krátce po operaci, nyní byste si měla dlahu nebo proužky náplasti přikládat na noc, aby otoky rychleji opadly a hojení se urychlilo. Obvykle po 3-4 týdnech je vhodné nos masírovat. Váš operatér vám jistě dá instrukce, pokud budete masáže potřebovat. Hojení po operaci nosu je individuální a měla byste být trpělivá. To, co popisujete, je běžné, změna citlivosti se obvykle časem navrátí. Otoky nejsou jenom v oblasti kůže, ale i v oblasti sliznice.
S pozdravem
Dr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 4. 2022
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2021
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2012
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2016
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 4. 2021
Rhinoplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 11. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi