Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení prsou - cena a čekací doba

mariemusil
28. 1. 2010 · Poslední odpověď: 13. 6. 2018

Dobrý den.Je mi 38 let ,po dětech mi zůstala poměrně velká prsa 85f.Z 87 kg jsem na 72kg,ale moje poprsí zůstalo prakticky stejné.před pár lety jsem uvažovala o zmenšení,běhala jsem po doktorech s bolestmi v zádech na hrudním koši.Bohužel doporučení od lékaře jsem nedostala.Jen radu,abych si záda šetřila a nějaké rehabilitace.Bolesti mám stále a vadí mi to i psychicky.Proto bych ráda věděla na kolik a kde mě tato operace výjde a jak dlouho se na operaci čeká.Předem moc děkuji.

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika GHC Praha
Praha . 22. 7. 2012
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

nejvhodnější je navštívit zkušeného plastického chirurga, nejlépe konzultovat s více lékaři na více pracovištích a poté se rozhodnout, kde jste se cítíla nejlépe co se týká přístupu a samozřejmě množství podaných informací, vysvětlení, zodpovězení dotazů atd., tam podstoupit výkon. Na naší klinice působí špičkoví a vyhledávaní plastičtí chirurgové MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., prof. MUDr. Markéta Dušková, CSc., doc. MUDr. Miroslav Tvrdek, CSc. a MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. Nezávazná vstupní konzultace s některým z nich stojí 550,- Kč, v případě realizovaného výkonu je však z jeho ceny odečtena a tedy zdarma. Rádi Vás přivítáme, k objednání využijte kterýkoliv z níže uvedených kontaktů.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC Praha,

Markéta Koňaříková
Senior Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 18. 7. 2012
Dobrý den,

doporučuji navštívit více klinik. Potřebujete lékaře, kterému důvěřujete, je dostupný, má patřičnou praxi i reference. Na naší klinice MEDICOM VIP jsou konzultace bezplatné a nezávazné. Přijďte se poradit. Lékař by Vám měl zodpovědět veškeré dotazy a seznámit Vás i s případnými riziky. Potřebujete spolehlivého lékaře a seriozní kliniku. Ne vždy rozhodují finance. Lékař Vám musí být oporou i po operaci.

S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 17. 7. 2012
Dobry vecer,doporucuji vybrat zkušeného plastického chirurga s dobrými referencemi.Hodne štěstí Dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
1. 2. 2010
Dobrý den, redukce prsou je větší operací a je proto vhodné zvybrat dobré pracoviště. Při značné hypertrofii prsou tento zákrok po projití schválením revizním lékařem může uhradit i zdravotní pojišťovna, ke zhodnocení bych Vás ale pozval na konzultaci, kde podle nálezu můžeme zvolit správnou cestu. dr.PACHMAN, klinika Riva, Brno
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 2. 2010
Většina pracovišť má na svých stránkách ceníky. Jen bych rád doporučil vybrat si zkušeného atestovaného plastického chirurga. Někdy hledání pracovišť podle ceny není to správné ..... Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
operace dtojí kolem 27 OOO,doba hospitaliazce 1-2 dny. Doporučuji konzultaci asi 4 týdny před plánovaným termínem operace. zdraví LK
Dobrý den, operace redukční mammaplastika se pohybuje v cenových relacích 30.tisích korun, cena je ale velmi individuální u každé klientky.Cena je stanovena při osobní konzultaci,která je nezbytná před operací. Zde se dozvíte všechny nutné informace- operace její typ, jizvy, péče o jizvy, předoperační vyšetření atd. Mezi konzultací a operací je vždy cca 2-4 týdny odstup. Pokud máte zájem o konzultaci, prosím objednejte. Zdraví MUDr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 29. 1. 2010
Vážená paní,

úpravu velikosti a poklesu poprsí je možno provést pouze operací,která probíhá v celkové narkoze. Během operace,podle velilkosti poprsí bývá redukována určitá část tukového tělesa a nadbytečný kožní kryt v dolní polovině prsu. Výsledná jizva o jejímž tvaru jste informována při konzultaci před operací,probíhá kolem přesunutého dvorce,dále svisle dolů délky asi 5 - 6 cm a poloobloukovitě v podprsní rýze.Operace je v celkové narkoze ,trvá asi 2 hodiny a vyžaduje 24hodinovou hospitalizaci.Cena za operaci se pohybuje v rozmezí 27.500,-Kč - 33.000,-Kč( dle rozsahu modelace) ,za hospitalizaci si účtujeme 1.500,-Kč.K tomu je ještě třeba přikoupit speciální elastickou podprsenku jejíž cena je 1.000,-Kč.

O formě operace se rozhoduje při konzultačním vyšetření,při kterém jste o veškeré problematice informováni.Za konzultaci účtujeme platbu 500 kč. Tato částka je Vám při podstoupení zákroku vrácena. Máte-li reálný zájem o operaci,objednejte se prosím k nezávaznému konzultačnímu vyšetření.

S pozdravem
Jana Rybáčková
LD - odd.plastické chirurgie
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
26 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 1. 2013
Zvětšení prsou
19 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 10. 2012
Zmenšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 1. 2022
Zmenšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 11. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2022
Zmenšení prsou
97 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2019
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 6. 2009
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 8. 2020
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 11. 2009
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 2. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi