Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolesti zad, fleky pod prsy

JAJA47268
1. 9. 2010 · Poslední odpověď: 8. 9. 2010

Mám prsa 90D mám stím problémy stále vic čím sem starší je mi 46let ne jen že mě bolí záda ale každou chvíli mam fleky podprsama a teče není to s potu nebo od podprenky někdy je to jak opar teče s toho lepkava tekutina na tíram dávam prášek dětský a potom začnu užívat vytamín B a potom to zmizí.Těžko se s nima pohybuje nebo cvičí nebo běhá nebo i pracuje mívala sem 70kg ted mám 90 a vadí to víc nepomáha nic ráda bych chodila do fitka ale ono to s nima nejde.Určitě bych to chtěla zmenšit stojí to moc peněz ráda si část zaplatím nebo budu splácet ale musím to řešit lebo to působí i na psychyku. DÍK Klementová

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
8. 9. 2010
Dobrý den, budete-li mít zájem a budete-li splňovat kritéria pro úhradu operace pojišťovnou, pak Vás rád pozvu ke konzultaci a eventuálně dalšímu na naši kliniku KPRCH- FN Brno Bohunice. Pokud ne, je Vám naše klinika Riva k dispozici. Potíže, které popisujete,jsou časté a operační zmenšení prsou je velmi vhodné. Mějte se hezky- Dr.PACHMAN, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 1. 9. 2010
Dobrý den,

na naší klinice provádíme operaci zmenšení prsou. Operace provádí na naší klinice velmi zkušení operatéři. Nejvhodnější je podstoupit nezávaznou osobní konzultaci s plastickým chirurgem, aby mohl posoudit stav, vysvětlit Vám postup a zodpovědět veškeré Vaše dotazy. Také určí přesnou cenu za výkon. V případě, že doporučí konzultovat Váš zdravotní stav s internistou, je toto také možné v rámci široké škály služeb Kliniky GHC Praha zajistit. Vstupní konzultace s plastickým chirurgem stojí 300,- Kč a v případě realizovaného výkonu bude z jeho ceny tato částka odečtena. Pro objednání nebo v případě Vašich dalších dotazů jsem Vám kdykoliv ráda k dispozici na níže uvedených kontaktech.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 9. 2010
Tak to bych to vzal cestou nejmenšího odporu - interní pracoviště zabývající se redukcí váhy, psychologickou konsultací a pak až budou mít internisti za to, že jste připravená na redukční operaci menších, ale povislých prsou pak teprve na plastiku. To je z mého pohledu nejzdravější přístup. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 1. 9. 2010
Na naší klinice plastické chirurgie v Ostravě se cena za zmenšení takto velkých prsou pohybuje s naprosto všemi náklady ( operace, narkoza, analgetika, antibiotika, kontroly, převazy, hospitalizace do 30.000 Kč. Navíc nabízíme možnost bezúročného splátkování bez nutnosti mít ručitele. Uhradíte polovinu a zbytek můžete splácet půl roku. Tyto operace provádíme již asi 15 let. Na klinice Vás můžeme ubytovat i na více dnů.Podrobnosti o nás, o naší klinice a foto výsledků najdete na našich stránkách. Přeji příjemný den. prim.MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, operace zmenšení prsou by měla jistě přinést žádané zlepšení Vašich zmiňovaných problémů. Před takovouto operací je ale vždy nutná osobní konzultace s operatérem,kterého si sama vyberete. Lze provést i konzultací u více plastických chirurgů a po té si dle Vašeho zvážení zvolit u koho,kde a za kolik. Zdraví MUDr. L. Šulcová Hejnalová , Eleganz Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 6. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 12. 2017
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2013
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 10. 2021
Mastektomie
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 1. 2018
Rekonstrukce prsu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 7. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi