Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Ledování otoku po augmentaci

Beruskaa13
26. 7. 2020 · Poslední odpověď: 20. 8. 2020

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat. Jsem týden po augmentaci a mám jedno prso nateklé,druhé ne. Prášky na otoky beru,ale napadlo mě, jestli můžu místo ledovat? Urychlí to “hojení”? Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 20. 8. 2020
Dobrý den,
doporučuji pooperační péči probrat s Vaším operatérem.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE
dobrý den , chlazení dle rady operatéra jistě pomůže, pokud si nejste jista, kontaktujte svého operatéra, dala jste mu důvěru k operaci, prosím dávejte mu důvěru i po operaci je to vždy pro obě strany důležité.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Kapsule a těhotenství

Janka91753
11. 1. 2019 · Poslední odpověď: 15. 1. 2019

Dobrý den. Před sedmi lety jsem podstoupila augmentaci. Od poloviny loňského roku pociťuji každý měsíc bolest pravého prsu s nahmataním uzliny a s oteklostí na horní straně prsu. Opakované sono prsů ( naposledy v prosinci) nic neukázalo a bylo mi řečeno, že to může být způsobeno přicházejí menstruací a námahou. Teď se problém ukázal znovu - prso oteklé, mírně tužší než druhé a nahmataní uzliny. Jsem po jednom dítěti a teď jsme ve fázi, kdy se snažíme o druhé. Můj dotaz zní, jestli může jít o kapsuli nebo prasklý implantat a jak postupovat v případě těhotenství? Jako prevenci mažu Liotonem a provádím masáž krouživými pohyby. Děkuji za odpověď, s pozdravem Zuzana

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 12. 1. 2019
Nejlepší odpověď
Dobry den,
Kapsularni kontraktura nemusi byt na ultrazvukovem vysetreni patrna, obzvlaste pro nekoho, jenz nema s US vysetrovanim prsou kazdonenni zkusenost.
Pravidelny hormonalni cyklus muze jiste pusobit nejen na zlazu, ale i na cele prso.
Pokud ale mate otok a zvetsenou uzlinu, jiste je vhodne zajit za Vasim operaterem a zvazit ev dalsi postup.
I kdyz planujete druhe dite, velka bolestivost, ev ruptura implantatu by jiste byly indikacema k re-operaci pred planovanou graviditou.
S pozdravem
PP
WhatsApp
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2007
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 5. 2014
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 10. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2012
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 4. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 2. 2016
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi